Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van esély rá, hogy a kandúr...

Van esély rá, hogy a kandúr cicám visszajön?

Figyelt kérdés

Tegnap este láttuk utoljára. Ma már nem került elő :( Tudom hogy ez csak egy nap, de sajna az előző cicám is így tűnt el tavaly,ezért nagyon félek.:( Ugye hazajön?

Negatív kommentekből nem kérek.



2022. márc. 30. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
Most mégis milyen választ vársz erre a kérdésre? Esély az van, hazajöhet, de lehet, hogy nem fog.
2022. márc. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Ugyanígy tűnt el a másik macskád, de azért a mostanit is kicsapod kóborolni, és "nagyon félsz" ha eltűnik. Csak gratulálni tudok.


Igen nagy az esélye, hogy nem megy haza. Picit gondolkodj el, mit kéne tenned, hogy a jövő évi macska ne járjon ugyanígy...

2022. márc. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%
Ha félted, legyen benti, vagy legyen macskabiztos kerítésed, esetleg kifutó a cicának. Ha most haza is megy, legközelebb már nem biztos...
2022. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Ivaros? Valószínűleg kiruccant csajozni. 1 nap nem a világ.
2022. márc. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
71%
Szerintem nagy eséllyel haza fog jönni, a kandúr macskák gyakran elkóborolnak, ha a közelbe "tüzel" egy nőstény cica.
2022. márc. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#2 Az, hogy kinti macska, az a saját döntésem, sajnos bizonyos dolgok miatt nem tarthatom házban, és ez nem ok arra, hogy eltűnjön. Mellesleg leírtam, kötöszködésből nem kérek, köszönöm.
2022. márc. 30. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
64%

"és ez nem ok arra, hogy eltűnjön"


Ó, igen, persze, ezt biztos neki is megmondtad a szemébe, csak most meg pislogsz, hogy tojt a szavaidra azt mégis eltűnt. Bocs, de én is gratulálni tudok. Nem igazán értem az ilyeneket, ha a te marhanagy döntésed volt, akkor tisztában kellett volna lenned a következményekkel.

2022. márc. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm. Hazajött!❤️
2022. márc. 31. 06:41
 9/9 anonim válasza:
Kandúr cica mindig ezt csinálja, ezért se élnek sokáig a kandúrok.
2022. ápr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!