Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nyakörv kinti cicára?

Nyakörv kinti cicára?

Figyelt kérdés
A cicám most már zsinórban harmadik alkalommal hozott nekem a labtorlore döglött madarat. Fél éve került hozzám, teljesen kintre szoktatott macska,ivartalan nőstény. Nagyon ragaszkodó, hálás, tudom, hogy szeretetből hozza. Lenevelni nem tudom hogyan lehetne róla, szerintem sehogy. Viszont ezt a madarpusztitast se szeretném folytatni. Csengős nyakörvet gondoltam rá tenni de félek, hogy kinti macska lévén még felakasztja magát valahova. Ötletek?

2022. ápr. 3. 16:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

[link]


Elasztikus macskanyakorv, max neha ujra kell venned, mert elhagyja, de nem nagy tetel.

2022. ápr. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
A csengőtől megbolondulhat a macskád. De csak azt a madarat tudja megfogni, amelyik beteg
2022. ápr. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Se bolha sem semmilyent nem tennék rá .
2022. ápr. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
Semmilyet nem tennék rá, félteném.
2022. ápr. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Én is féltem. De akkor nincs megoldás? Madár temető lesz a házam? (kap enni bőven, nem eszi meg őket, ez egyértelmű ajándék. Ma olyan szépen szimmetrikusan volt a labtorlo elé téve, hogy szerintem ha tudta volna még át is kötötte volna szalaggal)
2022. ápr. 3. 16:46
 6/13 anonim ***** válasza:
21%
Én raktam rá bolhanyakörvet, de azzal mi a baj, miért nem tennétek rá? Én azért tettem rá, mert bolhás, meg ha elkóricál lássák, hogy nem kóbor macsek.
2022. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Kinti macska felakadhat a nyakörvvel, és megfojthatja magát. Ezért nem teszünk kinti macskára semmilyen nyakörvet.
2022. ápr. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Spot ont kap bő havonta, ami jó kullancs, bolha, és rüh ellen is.

Úgy látom, marad a nyakörv mentesség,nekem meg a madár elhantoló szerep. 😟

2022. ápr. 3. 18:27
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Pro tipp: Ne engedd ki.
2022. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Vártam már egy ilyen választ. Kinti macska, világ életében az volt. Kinti macska nem lesz csak úgy benti. És nem is akarom, ilyen olyan más okok miatt is, amit nem fogok itt kifejteni, mert nem e kérdésre a válasz.
2022. ápr. 4. 07:30
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!