Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó minőségű nedves macskaeledel?

Jó minőségű nedves macskaeledel?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem ajánlani prémium minőségű nedves macskaeledelt? Lehet konzerv, alutasakos, bármi. A lényeg, hogy ne túlárazott szemét legyen! A legjobb az lenne, ha kapható lenne zooplus-on vagy a Fressnapfban. Köszönöm!

2022. ápr. 4. 08:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%
Ìgy van. Nem mintha számítana, de lepontozàs helyett inkább nézzen utána mi számít jónak (összetevők), vagy ajànljon jobbat, ha tud.
2022. ápr. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
A mi cicánk is Rosie's farmos nedves eledelt kap, amit az első írt. Nagyon szereti, minden este műsör van érte mielőtt megkapná :D
2022. ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Animonda carny és Feringa konzervvel etetek.

Egy korábbi hozzászóló írta, hogy a macskája az Animo dát nem eszi egy ideje. Nor az enyémek sem. Nem tudom, mi lehet vele a baj. Viszont a Feringa nagyon jó, azt falják!

(Zooplus-ról rendelem)

2022. ápr. 8. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Prémium pl a Bozita, Purizon, eggyel alacsonyabb árkategória (de teljesen normális minőségű) meg pl az Animonda Carny, Premiere. Utóbbit Fressnapfban tudsz venni, a többit meg Zooplusról rendelheted.

Egyébként a száraz sem mindegy, sőt mivel abból eszik többet (jó esetben), annak még fontosabb a minősége.

2022. ápr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
A #2esnek teljesen igaza van, nem tudom ki fajlalta mar. Az en cicam is jobban huzott az olcsobbak fele, valoszinuleg az izfokozok miatt, igy inkabb nem kap nedveset egyaltalan.
2022. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14-es, miért jobb, ha több szárazat kap? A nedves nagyobb százalékban hús, és nem olyan agyon szárított-sütött, egészségesebb, nem?
2022. ápr. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
53%

Nedvesből kb lehetetlen egeszségeset találni, nincs benne hús, az is xar minőség, utolsó. Olvasd el mi van a szárazban (egy prémiumban pl) és olvasd hozzá egy átlag nedves összetevőit.

El fogsz borzadni.

2022. ápr. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
17-es, szerintem te olvasd el mit tartalmaznak az itt felsorolt nedves eledelek, mert eddig a minőségieket szedték össze a kommentelők. Vagy szeretnéd, hogy belinkeljem én?
2022. ápr. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, ezek a nedvesek jó minőségűek, én az átlagosról írtam, elnézést.

Szerintem ezekkel a nedvesekkel csak annyi a baj, hogy ha csak ezt adod a cicának, egy átlagos költségvetéssel iszonyat drágára jön ki a macsi etetése.

Kalóriában is kevesebb, mintha szárazat (is) kapna, illetve kényelmetlen lehet egy dolgozó emberneky hogy hamar megromlik a nedves, ha kirakod a cicának.

Ha valakinek van erre kerete, szuper :)

Csak sajna az átlag inkább veszi a 100ftos félix nedveset, arra írtam, hogy inkább akkor csak a száraz.

2022. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, hogy a hustartalom miatt jobb lenne nekik a nedvestap, akkor mar fott zuza, fott csirkesziv egy kis ropogtatos farhattal (ha szarnyas, akkor fozve) “tehetosebbeknek”nyersen nyul, barany, marhahus, halfelek. Ezek biztos, hogy egeszsegesek szamukra, adalekanyag sincs bennunk es elobbiek olcsobbak is, mint egy premium nedvestap.
2022. ápr. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!