Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pécs, Endresz utcai állatorvos...

Pécs, Endresz utcai állatorvosi rendelőben mennyi egy kandúr macska ivartalanításának teljes ára?

Figyelt kérdés

Holnap viszem a 8 hónapos kandúromat ivartalanításra. Igen, próbáltam hívni őket többször, tisztában vagyok a nyitvatartási idővel is, de mindig kisípol, mintha ki lenne kapcsolva a telefon, munkába indulás előtt még nincs nyitva, mire végzek, addigra meg már nincsenek, így személyesen sem tudok bemenni megkérdezni. Honlapjuk szerint egy 10es, a konkrét kérdésem az lenne hogy ebben benne van e a kábítás is (árlistájuk szerint 6000 Ft.) vagy erre a 10esre rászámolják azt is?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2022. ápr. 7. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem számolják rá, hiszen az ivartalanítást csak altatásban lehet csinálni. Tehát nem opció az, hogy gazdi nem kéri az altatást úgy olcsóbb, így logikusan nincs egy ivartalanítás át plusz altatás.
2022. ápr. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :) Nem is spórolás miatt kérdeztem, csak azért hogy úgy vennék ki akkor pénzt az autómatából. Van egy ivartalanított kutyusom otthon, a kertesházunkban, láttam már ilyet, őt még 6000-ért műtötték 8 éve, azóta én panellakó lettem és 1 hónapja vettem magamhoz a kis bestiát, így evidens, hogy ivartalaníttatom, csak hát itt a pécsi árakkal, rendelőkkel és az azok által nyújtott szolgáltatásokkal még nem nagyon vagyok képben. Arra meg már nem emlékeztem hogy a kutyusom esetében pontosan mi volt az árba foglalva a herélés mellett.


Köszi szépen mégegyszer

2022. ápr. 7. 12:59
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem rád gondoltam a spórolást, hanem a rendelő nem adna teret a furmányos gazdiknak akik előállnának ilyen ötlettel. Egyébként szerintem nem kell kivegyél pénzt, lehet kártyával fizetni ebben én teljesen biztos vagyok.
2022. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh remek, köszi :)
2022. ápr. 7. 13:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!