Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire nevelhető a cicád?...

Mennyire nevelhető a cicád? Mit tudtál megtanítani neki?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 9. 18:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Ha felugrik az asztalra és belezabál az ételbe, akkorát belerúgok, hogy a rigókkal együtt száll az ég felé.
2022. ápr. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Az a helyzet, hogy nagyon is érti, hogy mit akarok tőle, csak épp rohadtul nem érdekli. Viszont amikor rendetlenkedik, és párom megköszörüli a torkát, egyből jó cica lesz :D
2022. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
én meg tudtam tanítani pacsit adni!!!! :))))
2022. ápr. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Megtanítottam neki, hogy nem jöhet be a hálószobába. Nem is jön be.

Igaz, ehhez be kell csuknom az ajtót :)

2022. ápr. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagybátyám annak idején az egyik cicájával nagyon sokat foglalkozott, vezényszóra még hentergett is :)
2022. ápr. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyik macskám sem ugrik fel a nappaliban az asztalra, szekrényekre, TV állványra stb (lényegében csak a kanapéra és a fotelekre ugranak fel). Egy fonott szék kivételével nem tesznek kárt a bútorokban. Nem vernek le semmit. Nem lopnak kaját. Éjszaka hagynak aludni. Még egymás kajáját sem eszik meg (az egyiküknek gyógytáp kell). Szerintem nagyon jó cicák:D

Amiket tudják, hogy nem lenne szabad, mégis csinálják: bemenni a konyhába (de ott sem ugranak fel sehová), rágcsálni egyes növényeket (ezért mindig szólni kell), felugrani a fűtőtestre (ezért is szólni kell nekik).

2022. ápr. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk se megy fel semmilyen 'kényes' helyre, pl. asztal, konyhapult, tv, polcok.
2022. ápr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
44%
Hát... Megtanulta, hogy ha anyázom, futni kell, és elbújni
2022. ápr. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Igazából, ha nagyon szeretném még megtudnám tanítani erre-arra. De már mikor elhoztuk a tenyésztőtől rá 1 hónapra megtanulta, hogy a kanapéra és az én szobámba lévő ágyra feljöhet, mások ágyára nem. Megtanulta, hogy nem szabad piszkálni a bettákat, és a hörcsögöt sem szugerálja már. :D Azt is megtanulta, hogy a komódokra, szekrényekre, pultra, asztalokra nem mászhat fel. És azt is, hogy az emberi ételből nem fog kapni, már nem is kunyerál. Ezen kívül a "gyere" is meg lett tanítva neki, amíg mondom addig követ. A "gyere enni" - re pedig 10mp-en belül a szobába terem a tál elé :) Ezen kívül megtanulta, hogy csak a kaparófát kaparja, mert eleinte a kanapét használta (aminek persze nagyon nem örültünk). Sok mindent tud, ezen kívül a nevére nagyon ügyesen hallgat, okos kis cicus:)
2022. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kézjelre pacsit ad, leül, lefekszik, ölbe ugrik, fel-le ugrik az adott helyre, körbe forog. 2 macskám közül csak az egyik fogékony erre, a másiknak abszolút semmit sem sikerült megtanítani.
2022. ápr. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!