Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a cicámnak ?

Mi baja lehet a cicámnak ?

Figyelt kérdés

Van egy cica, egy olyan házba, amit a párommal közösen újítani fel, hogy lakni tudjunk benne, viszont csak a cica él ott egyedül. (Nyáron találtam a macskát még mikor baba volt , nagyon rossz állapotba volt, ezért megfogtam, hogy bevigyem a menhelyre, ott viszont nem volt hely, ezért a macska rajtam ragadt ) Tehát befogadtuk, ivartalanítva lett, oltásokat kapott, napi 2x megyünk hozzá mindig, benti cica, nem mehet ki.

Tegnap kezdett a cica vizeset kakilni, tehát hasmenése van, Brit Care tápot eszik már hónapok óta és eddig nem volt ilyen baja. Most ,hogy a falat csináljuk, glettelés , festék leszedés stb.sok a házba a por, és a cica is extrém koszos. Lehet, hogy ettől van hasmenése? Hogy nyalja a koszos testét? Vagy mitől lehet?

(Kb. 3 hónap már és vele fogunk lakni , tehát semmiképp nem adom már oda senkinek, nagyon szeretjük)



2022. ápr. 15. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Lehet baja a sok portól
Egyéb probléma a hasmenés oka
4 szavazat
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha más gondot nem látsz, eszik és iszik rendesen, akkor egy kis macskapaszta (van,ami jó hasmenésre) adható neki. Kisállat patikában lehet beszerezni.
2022. ápr. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!