Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Melyik játék köti le őket a...

Melyik játék köti le őket a legjobban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi, hogy másoknál melyik játék vált be a legjobban.Két szobacicánk van, de a klasszikus “lógós játékok” és labdák csak elég rövid ideig köti le őket. Valami olyat szeretnék amivel le tudják foglalni magukat hosszabb távon, amikor egyedül vannak itthon. Előnyt jelentenének azok, amik nem foglalnak hatalmas helyet, vagy könnyen elpakolhatóak (ha van ilyen).

2022. ápr. 16. 12:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Papírgalacsint szoktam neki dobálni, rohan utána mint az őrült és visszahozza.

Ha nem vagyok otthon, magának is elrugdossa :)

2022. ápr. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a papír doboz és a kisebb műanyag flakon a nyerő, órákig elszórakozttja magát velük. Vettünk még ilyen összecsukható alagutat is, abban is szeret elbújni.
2022. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a madzag, lézer. De lézert ritkan veszem elő, mert nincs sikerélmény az elkapásban és ráunna.
2022. ápr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Ágyas tóni ***** válasza:
100%
Nekünk is a flakonok a nyerők. De vettün kaparót amit az asztal lábára lehwt tenni is azzal is el van.
2022. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Amit magának talál, pl borsó, ha leesik, megtalálja, órákig elfocizik vele.
2022. ápr. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Régi vezetékek, fülhallgatók. Húzkodni és pecáztatni. Ezeket lenyúlták korábban és kinyírták, így a tönkrementekkel lehet játszani. A jót meg elzárni 😂
2022. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Telefon, pingpong ladba, kupak illetve a mosógép. Nálunk ez a kedvenc.
2022. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Kipróbáljuk őket :D
2022. ápr. 16. 17:32
 9/11 Cubina ***** válasza:

A macskákat maximum pár percig köti le akármilyen játék, a nap nagyobb részét alvással töltik. Néha megkergetik egymást, az is pár percig tart. Esznek pár falatot többször naponta.

Ha találnak egy bogarat, azzal is pár percig elvannak, aztán megeszik. Nincs olyan szórakozás, ami egész nap tart. Ezt a pár percet vettem észre mindkét macskámnál, fiatalok. Szerintem ne számíts arra, hogy egész nap játszani meg rohangálni fognak. Papírgalacsin, macskamentás párna (azt imádják, pár percre megőrülnek tőle), alufólia galacsin, felhúzható egérke, macskakaparó, ennyi bőven elég nekik. Nekem még két kutyám is van, ők is elvannak, ha elmegyek. Akkor kelnek fel, amikor hazajövök, és nagyon örülnek.

Azért azt hozzá kell tenni, hogy szinte mindig itthon vagyok, itthonról dolgozom, ezért meg tudom figyelni, hogy mit csinálnak egész nap, és éjjel.

Ha elmegyek hosszabb időre, elmennek aludni.

Amikor rövid vagy hosszabb távollét után hazajövök, álmos szemekkel jönnek elém, Látszik hogy aludtak. Van amikor elém se jönnek, alszanak. Főleg hogy ketten vannak, van társaság, nem unatkoznak.

2022. ápr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Dobozok, henger (lehet kapni ilyen szövetet a Fressnapfban pl). Lézert is szeretik, csak ugye ahhoz én is kellek.
2022. ápr. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!