Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a gond? Imadott...

Mi lehet a gond? Imadott cicank 14 eves. Rengeteget eszik, de fogy allandoan. A csodas bundaja csapzott es fenytelen. Kedve jo,szokasai nem valtoztak.

Figyelt kérdés

2022. ápr. 25. 20:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Talán pajzsmirigy?
2022. ápr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%

#11 Nekem is ugrott be elsőre, az enyém pajzsmirigy túltermeléstől fogyott le.

Kérdező, vidd el dokihoz, és nézess vérképet is.

2022. ápr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Az idős állatok általában ilyenek..Nekünk is a 13 éves macskánk elkezdett fogyni elősször utánna még kb 1 évig jól is volt utánna egyik napról a másikra nagyon rosszul lett hányt, hasmenése volt nagyon kiszáradt.. Kiderült hogy veseelégtelensége volt..Nem lehetett megmenteni elkellett altatni...Mi nem vittük el állatorvoshoz mert nem gondoltuk hogy,ekkora a baj...Vigyétek el,nehogy ilyesmi probléma legyen...
2022. ápr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Pajzsmirigy nagy eséllyel, emellé a veseelégtelenség kezdete is bejátszhat. Állatorvoshoz ilyen korban félévente el lehetne őket vinni egy laborra, évente hasi uh. A pm hormon szintje ha felső felében van már adott esetben kezelendő amit sajnos nem minden állatorvos vesz észre, mert nincs tudásuk. Lehet, hogy a macseknak komoly szervi baja van, le van robbanva, de nem bágyadt a pm túlműködés miatt. Az ugyanis felpörgeti, a gazdi azt látja milyen játékos, meg dorombolós a macska, cukibb, mint valaha. Közben meg felrobban az erőmű:(
2022. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Írd meg, hogy mi lett, köszi.
2022. ápr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Holnap megyunk orvoshoz. Utana megirom. Cica neve: Bebe. Torpeperzsa
2022. ápr. 27. 22:08
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit mondott a doki, hogy van a cicus?
2022. ápr. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Bebe cicatol vert vettek, jovo heten tudjuk meg az eredmenyt. Cukor kizarva, azt helyben megneztek. Kapott vitaminkoktelt is. Jol viselkedett. Ha lesz eredmeny megirom. Mindenkinek koszonom a tanacsokat es az erdeklodest!🐈‍⬛
2022. ápr. 28. 20:33
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon drukkolok!Szomorú,amit írtok páran,h egyik napról a másikra lerobbanhat egy cicus!Nekem a legidősebb cicám12éves,de mai napig olyan hiperaktív,mint kölyökkorában!A legidősebb macsek38évig élt,ha jól emlékszem,én erre gyúrok!:)Én minden évben viszem a cicáim éves vizsgálatra,de jó tudni,h idősebb cicánál érdemes vérvételt kérni és évente hasi uht,úgyh köszi a jó tanácsokat,be fogom tartani!
2022. ápr. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
33%
38 év??? Az kizárt.Nem 18?
2022. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!