Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kiscicám többet fog mosakodn...

A kiscicám többet fog mosakodni később vagy ilyen marad?

Figyelt kérdés
Látom, hogy a mancsait szokta nyalni, meg a vègbelènèl. Viszont sehol màshol nem. Így sok helyen a bundája kicsit csapzott. Most 10 hetes, kb. 4 hetes volt mikor találtuk

2017. jún. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, az enyém öt hónapos koráig nem is nagyon tisztálkodott, a segge sokszor kakis maradt, én törölgettem zsepivel.


Most meg a napja felében szerintem magát nyalja mindenhol.

2017. jún. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek szerint sajnos a normálisnál sokkal előbb el kellett válnia az anyukájától. Ha 8 hetes kora előtt választanak el egy kiscicát, akkor sokkal nehezebben tanulja meg az alapvető dolgokat, hiszen a mosdást pl. az anyjától lesné el. Sajnos sokkal nehezebb szocializálni egy ilyen cicát, sokkal érzékenyebb lelkileg és fizikailag is. Légy vele nagyon türelmes. Egy puha kefével tedd rendbe a szőrét, az lelkileg is nagyon jól fog neki esni, mert olyan érzés, mint amikor az anyja mosdatja.
2017. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A macskák mindig ezt csinálják.... amugy ha 4 hetesen találltátok, akkor elég nagy baj, mert 8 hetesen lehet elválasztani a mamajuktol
2017. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többet fog majd, csak még nagyon fiatal, ráadásul az anyjától sem tanulhatta el a mosakodás fortélyait.
2017. jún. 11. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!