Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor, hol sétáltassam Budapes...

Mikor, hol sétáltassam Budapesten (XIII.) a benti macskámat?

Figyelt kérdés
Napjában, főleg ebben a jó időben, többször is nyíg, hogy szeretne kimenni az ajtón. Ezért szeretném néha napján megsétáltatni, viszont a sok kutyás miatt nincs ötletem, hogy ezt mikor/hol tudnám kivitelezni? Macskások, írjatok!

2022. máj. 1. 10:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Most vinnéd először? Bírja a hámot? Amúgy ha igen, nincs olyan emberi időszak amikor ne lenne kutyás, kerüld őket vagy ha egy szabadon lévőt látsz, vedd ölbe ha ragaszkodsz a sétához. A kutyásoknak is ugyanúgy kell a séta, sőt, a kutyának még jobban is, nem lehet őket kitiltani vagy ilyesmi
2022. máj. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
8%

Tehát a környezeted nem alkalmas a macskatartasra, de Te tartasz. Inkább ezt gondold át.


Nálunk esélytelen kutyát tartani, - világéletemben kutyás voltam - de ahogy idekoltoztünk, a macskának ideális környezetet találtam. Így macska lett kutya helyett (sűrűn beépített, de zöldövezetes környezet. A kutyaugatás miatt offos, de a macsek bármikor ki-be szabadon sétálhat).


Értem én az emberi szükségletet egy kis kedvencét, de ne már annak szenvedése legyen már a Te önzőségednek az ára...

2022. máj. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 Bírja a hámot. Volt már kint szabadban, de nem volt ennyi kutyás a környéken. Valójában bnőmé a macsek, de költözéskor jött velünk a nagyvárosba. Köszi a választ!:)


#2 Köszi az építő kritikádat. De egyáltalán nem erről van szó. Az nem jutott eszedbe, hogy menhelyről van a macska? Legközelebb gondolkozz, mielőtt a véleményed leírod, ment a mínusz -_- . Nem, kirakni nem fogjuk valami random zöld helyen, mert jön egy cinege és elviszi.

2022. máj. 1. 11:26
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Az volna a megfelelő állattartás, hogy szabadon ki-be járkálhat a macska?


Kint, verekedhet, elütheti az autó, megmérgezhetik. Nagyszerű kilátások. Persze, nem biztos, hogy bármelyik is bekövetkezik, az esélye megvan.


Kérdező, vidd bármikor, lent vagy látni fogod, mikor ki van ott és kikerülőd. Ha arra vársz mikor ideális, bármeddig várhatsz. Illetve az is benne van, hogy a macskádat nem fogják zavarni a kutyák. Itt (más település) szoktak macskát sétáltatni és nem foglalkozik a kutyákkal egyáltalán, pedig vannak bőven.

2022. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
6 fogadjunk mindjárt jön az előtt lévő a Tűz elől való menekülés képtelenséggel XD
2022. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ki előtt és milyen tűz? :D
2022. máj. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

6 előtt lévő értetlenkedő. Ha tűz üt ki a házban nem tud menekülni a macska. XD

Ez az automata javító nem az erősségem :-)

2022. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Így már értem. :D


Hát sokszor emberek sem tudnak egy macskának még mindig több esélyt adnék, jóval ügyesebben mozog.


Illetve ha kin bóklászik szabadon, akkor napi szinten van kitéve veszélyeknek. Lakás/ház tűz esetében még mindig kisebb a kockázat, több az esélye is : időben eloltják a tüzet, kimenekül/kimentik, ahhoz képest ha elüti egy kocsi lehet még segítséget sem kap csak ott hagyják.

2022. máj. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#4 #5 Ne járasd le jobban magad. Magad alatt vágod a fát minden szavaddal. Egyébként jót nevetek rajtad, beindítottad a reggelemet :D

Kár, hogy a lényegét a mondandómnak nem sikerült megfognod.

Az ilyen megmondó emberekkel tele van a világ, jobb lesz értelmesebb “szakmát” választanod.

Nevetséges vagy, több szót nem érdemelsz.


#6 Köszönöm a választ!:) Igyekszünk így sétáltatni.

2022. máj. 3. 06:57
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
2 hazug zsákutca ideológia
2022. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!