Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sétáltassam vagy ne?

Sétáltassam vagy ne?

Figyelt kérdés
VAn egy 5 hónapos fiú cicám.Kiskorában kertesházban élt(kb. 1 hónapos koráig). Mióta elhoztul kimegy az erkélyre , figyeltünk rá nagyon h le ne essen de egyszer megtörtént és csúnyán megsérült az álla. Nem tudom h sétáltassam e vagy ne? Ha sétáltatnám nem lenne ennyire érdeklődő? VAgy csak joban menne?Nem tudom már mitcisnáljak, de tényleg:S:(
2009. szept. 5. 14:40
1 2
 1/12 anonim válasza:
szerintem sétáltasd, állatkereskedésekben lehet venni pórázt...az hogy ki ment az erkélyre, az azért volt, mert hogy nem vitted ki és szüksége volt a friss levegőre...
2009. szept. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
köszi h válaszoltál :) énis így gondolom csak nem tudtam h job lenne e, am kiszoktam engedni levegőzni csak egy idő után már egyfolytába kiakart mnei abalkon kimászot minden 1 percig nem figyeltem rá és kiesett:S sztem akor lefogom vinni de am van már pórázunk ithhon régótaa. még1x köszi h írtál
2009. szept. 5. 14:48
 3/12 anonim válasza:
nincs mit:)
2009. szept. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Arra számíts, hogy a macskát nem könnyű dolog pórázhoz szoktatni, nem fog melletted menni mint egy kutya. Ezzel csak felesleges stressznek teszed ki, eleinte nagyon nem fogja élvezni a sétáltatást és lehet később sem.
2009. szept. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát igen azért mégsem kutyaa, de hát megkel próbálni,de sztem élveznéé
2009. szept. 5. 18:25
 6/12 anonim ***** válasza:

Én két macska sétáltatásával próbálkoztam már.


Az első teljes kudarc, bepánikolt, fújt, jól belém mart, alig bírtam visszavinni a lakásba. Pedig előtte szoktattam a pórázhoz bent.


A második bírta, de valóban nem olyan, mint egy kutyát sétáltatni. Leviszed, körbeszagol, rágja a füvet, felfedez, de haladni nem lehet vele semerre.


Mielőtt leviszed, mindenképp oltasd be legalább kombinálttal, mert akármilyen állat ürülékével találkozhat.

2009. szept. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
már bevanoltatva gondoltam rá ahogy idehoztuk..sztem lefogom vinni persze csak ah tejesen rendbe jööt:(
2009. szept. 5. 20:30
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Bocsi de macskt eleve kínzás lakótelepen tartani, hacsak nem egy lusta perzsa dög, annak mindegy, de a legtöbb macskának tér kell falak nélkül!


HA sétáltatod téged kiröhögnek a macskádnak emg nem lesz jobb, hisz mennyivel jobb bezárva lenni egy 5x5-ös szobába mintha egy zsinórrakötve rángatnak végig az utcán?

2009. szept. 6. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
30%

Basszus az meg hogy a macskát be kell oltani ahhoz hogyí sétáltasd, egyszerűen vicc...a mi macskáink egy oltást se kaptak, a kertünkben élnek, és a szomszédok kertjeibe csavarognak, sündisznók is idejárnak, kutya is szökik át néha, mégis erősek egészségesek, az oltás többezer forint nincs szükség rá ha csak 1 sétára viszed ki...ez mekkora baromság?


Levegő ellen is beoltatod vagy mi van?

2009. szept. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nah hát igen ilyen válasz is kell ide am ahogy elnézem nem biroda maskákat ugye?, perzsa döög, ahha vágoom nem csak perzsák lehetnek lustáákxD van mnásik macskám is soha nem érdeklete az erkély és sztem rohadtul nem kínzáás..de ez az én véleménnyem
2009. szept. 10. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!