Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen táplálékkiegészítőket...

Milyen táplálékkiegészítőket kapnak?

Figyelt kérdés

Rengeteg paszta, krém, tabletta van a piacon. Ti milyen táplálékkiegészítőt adtok a macská(i)toknak? Könnyen elfogadják? Észrevettetek valamilyen élettani változást, amióta kapja?

[Nekem két cicám van. Az egyik szabályosan menekül a pasztáktól, tablettáktól. A másik pedig annyit eszik, amennyit kap. GimCat multivitamin, maláta- és UT Balance pasztát, valamint fű- (GimCat), multivitamin- (FittActive) és malátatablettát (GimCat) adok neki. Mindkettő kap ProDen PlaqueOff fogápolót is. Még csak pár hónapja vannak nálam, nem vettem észre jelentős változásokat.]



2022. máj. 3. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Vetri Science DMG oldat. Van mellé egy rakat gyógyszere, -nyilván mert beteg nagyon. Beadom neki, nincs különösebb probléma ezzel. Nem tudom milyen lenne az oldat nélkül, lassan 1 éve kisebb megszakításokkal adom neki, én hiszek benne, az állatorvos is. Bizonyos problémáimra én is eszek tápkiegeket, amiknek elképesztő hatásuk van ezért is bízom a Vetriben.
2022. máj. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
67%

Én DMGuard T2-t adok nekik. A kajájukba cseppentem, észre sem veszik hogy benne van.

GimCat szőroldó pasztát is kapnak bizonyos időnként, és Miamor liquid snack-et is, amiből az egyik malátás, a másik multivitaminos, bár nem tudom hogy ez utóbbi mennyire parasztvakítás. De ha esetleg az is, imádják ezeket a liquid snack-eket, nasinak még mindig jó.

2022. máj. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!