Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan csinálhatnék csapdát?

Hogyan csinálhatnék csapdát?

Figyelt kérdés
Ami elkapja a környékről idejáró kóbor macskákat?
2008. dec. 18. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
9%
vegyél puskát és etesd meg őket ólommal!!! HATÁSOS!!!:D
2008. dec. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%

Csapdaállítás: no comment

Vegyél kutyát. Remélhetőleg az csak elijeszti őket, és kikerülik köreidet.

2008. dec. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
61%
És mit árt neked az a szerencsétlen kobor macska, hogy egyböl eltennéd lábalol ??? Kérjél segitséget az ottani menhelytöl hogy vannak kobor cicák, inkább mint bántsd öket, fuj :(
2008. dec. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
76%

Reméljük, olyan csapdára gondolsz, amivel befoghatod őket, hogy házicicát nevelj belőlük, és végre ne az utcán kelljen étlen-szomjan tengetni a rövidke életüket...

Mert ha olyat szeretnél, ami belevág a húsukba és hosszú napokon át tartó szenvedés után kilehelik a lelküket, akkor azt inkább a te lábadon csattanva szeretném látni.

Ugye az első változatra gondoltál...??

2008. dec. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
83%
a csapda nem megoldás.mérgezés hive sem vagyok,viszont azt megtudom érteni hogy zavarnak mert a környékünkön ids rengeteg van,amik rühesek,bolhásak,csipásak..a kutya mivel kicsi nincs mindig kint,aztán összeszedi a nbolhákat..a kukászsákot,a szemetet szétszedik..szoval átérzem a pronlémát,talán szerezz be vmi kutyut az udvarra.
2008. dec. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
61%
Na ez az le kell pontozni, mert megkérdeztem mit árthat neki ?? Tudjátok mit pontozzátok le , akkor is azt mondom, kobor cicát én befogadom, vagy szolok a menhelyeseknek, bár akik lepontoztak, gondolom, ugy vannak vele, puskát neki, hát rajta, hátha 1 állatvédö, vagy valaki meglátja, ma már ezt is büntetik, bár nem eléggé jol !! Sajna !
2008. dec. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
33%

sziasztok.

én se vagyok híve az állatok elfogásában (vagyis ha bántják őket), de annyit szeretnék elmondani hogy nagyobb városokban persze vannak állatvédők, e pl. az én környezetembe minimum 80 km-re van a legközelebbi.

ezzel nem azt akarom mondani, hogy el kell kapni a cicát, csak ne legyen már, hogy állandóan rohanjunk az állatvédőkhöz, akik vagy kijönnek, vagy nem.

a kérdezőnek meg inkább azt javaslom, hogy kajával csalogassa oda magához őket, és ha már bíznak benne a cicák megfoghatja és átadhatod az állatmenhelynek, ha nem esett meg a szíve rajtuk.

2008. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ja biztos majd hozzányúlok azokhoz amikor rühösök tetvesek,bolhásak oda szarnak az udvaromra és a szarjuk hemzseg a kukacoktól és ha véletlenül a gyerek megfogja netán valahogy megfertőződne és meghalna akkor ki a fontosabb egy gyerek vagy egy rühes macska kutyáim is vannak de azok nincsenek mindig ott ahol a macskák
2008. dec. 19. 09:41
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is tele van az udvar macskákkal (van egy telkünk és ott), néha rohadtul idegesítőek tudnak lenni, de nem ölnék meg egyet se! Meg se fordult soha a fejemben, hogy bármi módon ártsak nekik... Sőt... Persze megértem, hogy a gyerek miatt vigyázni kell, nkm nincs, de ha lenne, én is próbálnék megoldást találni, ez igaz... De sztem én hívnék vmi helyi menhelyet, s bejelenteném a kóbor macskákat...
2008. dec. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Jelentsd be egy közeli menhelyen, állatorvosnál akár, és ők majd befogják. Ha nem szakszerűen csinálsz csapdát, a gyerkőc nem sétálhat bele véletlenül? Megértelek, hogy a pici miatt aggaszt a dolog, de ha van a közelben, aki ehhez jobban ért, bízd rá.
2008. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!