Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak állatorvos tudna rajta...

Csak állatorvos tudna rajta segíteni?

Figyelt kérdés
A házhoz szegődött egy idegen macska, ami kicsit aggasztó, mivel vannak más állataink is. Észrevettem, hogy véres-gennyes váladék jön az orrából, olykor fel is tüsszög megszáradt váladékot. Az egyik szaruhártyáján pedig valami foltszerű látható. Ezeket leszámítva nem tűnik betegnek. Szívesen eszik és iszik is.
2022. máj. 20. 18:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket leszámítva nem tűnik betegnek"


Szerintem elég neki ez is.

2022. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
Orvos kéne neki ideális esetben.
2022. máj. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nem ártana egy orvos, mert a leírásod alapján BETEG.
2022. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvos! Azonnal!
2022. máj. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Orvos kell,mert "ezeket leszámitva"biztos hogy elég nagy baja van.
2022. máj. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Aggodhatsz is, mert ha macskanatha es esetleg van macskatok is, akkor ra is eleg veszelyes, meg ugy is, hogyha oltott. Csak kisebb az eselye, hogy elkapja, de elkaphatja.
2022. máj. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%

Ezeket leszámítva 😂

Nem tudom ha te köpnél véres gennyet akkor meddig hezitálna a családod hogy orvoshoz vigyen? Vagy ezt leszámítva, mondjuk a lábad nem törött akkor biztos okés vagy?

2022. máj. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
gratulálok... a kérdező nem lát EGYÉB gondot, nem azt mondta hogy nem beteg. Plusz nem az ő macskája, mégis érdekli milyen állapotban van. Erre nekiugranak a birkák...
2022. máj. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Feketeruhasember ***** válasza:
100%
Nem vagyok állatorvos, DE! Nagyon nagy valószínűséggel a cica FIP-es azaz fertőző hashártya gyulladása van. Onnan gondolom hogy nekem volt egy ilyen befogadott cicám már az elején mondta a doki amikor ivartalanítani vittem. kb 1évet élt még nálunk 2x3x kapott antibiotikum és vitamin injekciókat de a vége felé már enni sem akart és folyamatosan ez a gennyes véres váladék folyt az orrából a nyelve pedig folyamatosan kilógott a szájából. A doki azt mondta a bakteriális fertőzés miatt a tüdeje és tele van folyadékkal azért is vett nehezen levegőt. Végül el kellett altatnom mert már csak szenvedés volt neki a lét. Kóbor macskáknál ez nagyon gyakori és szerintem neki is ez van. Emberre nem veszélyes egyáltalán szóval nyugodtan megfoghatod megsimogathatod, viszont a többi macskára igen, de csak vér útján terjed meg ha közvetlenül egymás után esznek egy tálból. A többi macskád nem lenne jó ha elkapná. A leg humánusabb az lenne ha elvinnéd dokihoz és ha már ő is azt mondja menthetetlen állapotban van akkor esetleg el kell altatni.
2022. máj. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ezeket leszámítva nem tűnik betegnek... végülis... ezeke beleszámítva meg elég betegnek tűnik. Orvos.
2022. máj. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!