Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A nyuszimnak beszakadt a...

A nyuszimnak beszakadt a körme és nagyon be van neki gyulladva. Az állatorvos mit tudna vele csinálni?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 25. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd el. Ha nem tudod levágni a körmét, akkor pedig legközelebb feltétlenül időben vidd el a dokihoz, hogy levágja.
2015. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azonnal vidd el kérlek ne is nyúlj hozzá holnap vidd el könyörgöm
2015. ápr. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tök mindegy mit tud csinálni? Vidd oda és kész!
2015. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Különben az összes körme kezd begyulladni és gennyesedni.

Az orvos mit csinál vele ilyenkor,de nagyon fáj neki különben.

2015. ápr. 25. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Az orvos majd tudni fogja, mit kell csinálni vele, azért kapta a diplomáját. Főleg ha az összes karma ilyen állapotban van (de mégis mitől?!), akkor gyulladáscsökkentő kell neki, fertőtlenítés, szakszerű kezelés. Amit te nem tudsz megoldani otthon, mert gondolom ezért kérdezed. Vidd orvoshoz, ne hagyd szenvedni szerencsétlent.
2015. ápr. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem is szevesztem szegenyt en aggodok erte nagyon is,de nem tudom hogy mitol lehet ez en is nem reg vettem eszre.
2015. ápr. 25. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!