Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha 2 éves cicánk mellé hozunk...

Ha 2 éves cicánk mellé hozunk egy kölyökcicát, nem fogja bántani?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 10:25
 1/8 Carena ***** válasza:
Még megnem szokja,addig igen!
2010. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy 1-2x móresre fogja tanítani,mivel a piciknek tudniuk kell hol a határ a naggyal szemben és azt a 2 évesed megtanitja neki,de ez nem lesz komoly bunyó csak helyretevés ha már nagyon idegesiti.

Amugy nagyon megszerethetik egymást.

2010. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az végülis nembaj, ha bizonyos határokon belül móresre tanítja, csak nehogy megverje, vagy megölje.

Viszont jó lenne neki egy társ, mert nagyon játékos :)

2010. szept. 18. 10:33
 4/8 anonim ***** válasza:
Megölni nem fogja,csak megtanitja ki a főnök,egy pár pofon és már tudni is fogja.Sokszor amugy durvának tünhet egy verekedés,de nem tesznek kárt egymásban.
2010. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a SAJÁT tapasztalataimat írom le, hogy a magukat nagy állatszakértőnek tartók remélem nem kötnek megint belém: nyár elején éppen vendégségbe jöttek hozzánk a nővéremék. Egy kiscica is volt náluk, állítólag a ház előtti árokban volt és keservesen nyávogott. Behozták hozzánk, hogy enni adjunk neki. Mivel sajnáltuk volna visszatenni az utcára, ezért úgy döntöttünk, hogy ideiglenesen befogadjuk még nem lesz meg a gazdája. Nyomtattam pár hirdetést és kiplakátoltam vele a környéket, de senki sem jelentkezett, úgyhogy végleg befogadtuk. Már előtte is volt 2 macskánk. A nőstény a megérkezés utáni első pillanatban védelmébe vette és elkezdte mosdatni. A kandúr egy darabig szagolgatta és fúj rá, de pár óra múlva már közös tálból ettek és azóta is nagyon jól megvannak.
2010. szept. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Gerbilgirl ***** válasza:

Nekem is hasonló tapasztalatom volt macskák terén.

Igaz mindig 2-3 macskánk volt és tavaly hazavittem egy kis kandúrt.. A fiatalabbik hímünk elfogadta, de eléggé furán nézett rá, viszont a nőstény sokáig nem fogadta el.

Igazából a macska tulajdonságától függ az egész. Pl. 1ik ismerősömnek az idős macskája megölte a fiatalabbat :(.

2010. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én már voltam ilyen helyzetben, a nagy cicám mellé került 3 nagyon pici, akiket ideiglenesen befogadtunk, 1 közülük nálunk is maradt. Az elején fújt rájuk a főcica, meg morgott, kaptak is egy-két pofont, de komolyabban nem bántotta őket. Ma legjobb barátnők az akkori kiscicával. :)
2010. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, nyugodtabb vagyok:)

Azt elfelejtettem írni, hogy most fiú van, és panelban lakunk. Volt hörcsögünk (megj.: természetes halált halt :(), őt nem bántotta, meg 1x jött hozzánk vendég kutya, de csak nézték egymást. :)

alig várom már :))

2010. szept. 18. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!