Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Elkezdte bántani a cicámat a...

Elkezdte bántani a cicámat a 2 kutya, hogy tudom megakadályozni?

Figyelt kérdés
Már 2 éve van meg a cicánk,két keverék kutyánk is van mellette.Régebben is játszottak egymással,de mostanában kezd eldurvulni, már félek hogy nem fogja a következőt túlélni a cica.A cica herélt, a 2kutya nőstény,a macska tud olyan helyre menni,ahol nem érik el a kutyák, mégis ingerli őket.Mivel tudnám elejét venni a cívódásnak?
2011. febr. 27. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom, hogy tudnád megvédeni a cicust, de ne hagyd őket egyedül összezárva! Az én két kutyám megölte a cicámat :(
2011. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nincsenek összezárva,egy kerítés választja őket el,amin a cica tud csak közlekedni
2011. febr. 27. 13:25
 3/5 anonim ***** válasza:
a macskákat nm igen lehet nevelni, de kutyákkal kezdhetsz valamit, hogy ne bántsák.
2011. febr. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok:

Az jó, ha nem egy légtérben vannak. Az enyémek össze voltak zárva, egy ideig nem is volt semmi gond. Az a baj, ha menekül a cica, akkor a kutyák zsákmányként néznek rá. Persze nem minden kutya ilyen, az enyémek mellett nem merek macskát is tartani.

2011. febr. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A macska buta állat... Ha mindig elgyepálják a kutyák és ennek ellenére odamegy őket hergelni, akkor azt mondom, hogy meg is érdemli, ilyenkor csak a gazdáját sajnálom, aki lehet, hogy szerette....
2011. márc. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!