Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szeretnék egy kölyökcicát úgy...

Szeretnék egy kölyökcicát úgy 4 hetes és 3 hónapos között. Aki tud egy elérhetőséget vagy akármit azt kérem hogy írja le!? Ha lehet akkor egy rövid leírást is írhatsz a kis cicáról.

Figyelt kérdés
Tehát az a kérdésem hogy kinek van ingyen elvihető kiscicája?
2011. jan. 27. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%

Gyorsan írok, mert ezt a "kérdést" hamarosan kimoderálják.


Menhelyeken rengeteg cicát találsz, kölykök is vannak szép számmal, a jofogas.hu-n és az expresszen is rengeteg kiscicát hirdetnek ingyen.

2011. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
53%
Mégis honnan akarsz 4 hetes kismacskát január végén? :)
2011. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 5-6 hetesen lehet elválasztani a kiscicát az anyukájától. Szal 4 hetest nem kapsz sehol, vagy ha igen nem biztos, hogy életben marad.
2011. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6 heteset is csak akkor hoznék el, ha az élete múlna rajta... Az jó kor 8-10 hetes kortól indul... Nagyon bírom, hogy szopós korú macskákat akarnak vinni az emberek...
2011. jan. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én már hoztam el 3 hetes cicákat is. Igaz, az anyjukat is örökbe fogadtam melléjük.:)
2011. jan. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
február 12.én a keletinél lévő fressnapf-ban cicás "nyiltnap" lesz sok kiscicát hoznak akik közül választhatsz(4hetes nem lesz az tényleg tul ici,de sok kiscica lesz) én is onnan fogok hozni (a keletinél van egy kissebb bevásárló központ ott van a fresnapf is. a googleban keress rá, térkép is lesz ;) )
2011. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat és csak zárójelben jegyezném meg hogy én azt írtam hogy ,, 4hetes és 3 hónapos között" nem azt hogy 4 hetes kell. Nagyon köszönöm minedenkinek és miért fogják kimoderálni?
2011. jan. 28. 15:07
 8/12 anonim ***** válasza:
első vagyok. Azért hittem, hogy kimoderálják, mert ez igazából nem kérdés, hanem kérés, cicát szeretnél :=). Azért írtam gyorsan, hogy ha rátalálnak és kitörlik, akkor is legyen még időd elolvasni. De szerencsére vagy nem találtak rá, vagy egy állatbarát moderátor olvasta :=)
2011. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépena válaszokat. Egyébként esetleg valaki nem tudna szerezni ingyen egy szép brit vagy maine coon kiscicát?
2011. jan. 28. 21:51
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
Na kibújt a szög a zsákból, fajtatiszta macskát akarsz "koldulni" ingyen. Ha nem így lenne tudnád hogy kiscicát akármelyik utcasarkon hozzádvágnak, ezért nem tetted volna fel a kérdést.
2011. márc. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!