Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megtaláltam a barátnőm eltűnt...

Megtaláltam a barátnőm eltűnt cicáját mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
Már 1 hete eltűnt mindennap sír érte nagyon szereti a cicát. Én most 22kor jöttem haza felé munkából akkor vettem észre, most behoztam magamhoz de itt mi lesz vele mit adjak neki enni reggelig wczni hova fog? Telefonon hívtam nem veszi fel írtam is neki arra sem válaszol. Csak menjek el és csengessek be ilyen későn? Párjával él nem akarom ilyen késő zavarni őket.

2022. máj. 24. 22:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
tartsd magadnál addig, ki ne engedd! Mi van a hűtőben, csak van párizsid például, azt szeretik.
2022. máj. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van otthon cipős doboz, jó nagy, akkor tegyél bele homokot és hagyd a cica közelében. Ha szüksége lenne rá, akkor belemegy.


Tál víz. Több nem szükséges.

2022. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és fürdőszoba. Bezár.
2022. máj. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
38%

Várj reggelig sztem. Nem kell kiakadni, nem olyan nagy cucc 1 reggelig el lenni a cicuval, akkor átviheted neki, biztos nagyon fog neki orulni! Kutya, cicakaja gondolom nincs, de esetleg májkrém, valami konzerv vagy parizer? Vegulis húsevők.


[link]


[link]


Itt az irja ne adj neki tejet, de en neha adtam a cicámnak xd semmi baja nem lett. Nem értek hozzá annyira, mert én száraz vagy nedves tápot adtam az enyémnek,de tudsz neki főzni csirkét is,rizst,tojást (azt írja). Reggelig amigy sztem semmi baja nem lesz.

2022. máj. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jaa es a fürdőszobás dolog jo, tegyél ki neki újságpapírt vagy kartondobozt. Azt tolts meg..valamivel. Ami ilyen kitty litter-szerű.
2022. máj. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Csináltam neki dobozt homokkal. Májkrémet, párizsit adtam neki enni mert nagyon éhes volt.

Miért zárjam be a fürdőszobát?

2022. máj. 24. 23:35
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg idegen neki a környezet, megijedhet. Egy zártabb térben szerintem könnyebben lenyugodnak. (Vagyis én a sajátomon ezt tapasztaltam, másrészt nem fekszik le az út közepére, és nem fogsz éjjel átesni rajta)

Én már csak azért is becsuknám a fürdőszobába, hogy egy helyen legyen neki az "alom" és a kaja is, és biztosan megtalálja.

2022. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jó rendben bezárom a fürdőszobába. 🙂
2022. máj. 25. 00:13
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Jól bírta az estét? :)
2022. máj. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
De jó, biztosan nagy lesz az öröm :) Hogy viselkedett este?
2022. máj. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!