Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Most mit csináljak? Megtalalta...

Most mit csináljak? Megtalaltam a nővérem naplóját és bele olvastam de már nagyon megbantam. És elmondjam neki?

Figyelt kérdés
Segítettem itthon mostam és utána mikor megszaradtak a ruhák elpakoltam a szekrénybe mindig így csinaljuk és még soha nem láttam ott azt a naplót csak be volt dobva a ruhája közé és megneztem miaz nem gondoltam rá hogy ilyeneket ír bele. Most olyan mintha nem is ismernem. Szerelmes tőle 10 évvel öregebb pasiba és én is ismerem nagyon rossz érzés hogy ezt tudom
2020. jan. 27. 23:28
 1/8 szilágyiné takács er válasza:
40%
Így, hogy tudod, miken gondolkozik, könnyebben meg tudod fejteni a lelkét", hasznodra válhat. Szerintem ne mondd meg!
2020. jan. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%

Veled van a gond, nem a nővéreddel.

Majd akkor pampogjál, ha 10 évvel fiatalabba szeret bele.

2020. jan. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Mi ebben olyan rendkívüli? 10 év korkülönbség teljesen normális, a férjemmel is ennyi van közöttünk.
2020. jan. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
#3 nem tudjuk a kérdező tesója hány éves, szerintem meg 10 év igen sok idő és tökre nem normális, ha mondjuk egy 16 éves összejön egy 26 évessel.
2020. jan. 28. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonymousreview60 ***** válasza:
97%
Ne mondd el neki! Felejtsd el, amit olvastál! Legközelebb ne turkálj a cuccai közt!
2020. jan. 28. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
ne mond meg
2020. jan. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
36%
és ne fürgyé
2020. jan. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 évvel fiatalabba fog beleszeretni később, azzal sincs baj.
2020. jan. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!