Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék kamerát erősíten...

Hogyan tudnék kamerát erősíteni Nimródra?

Figyelt kérdés
Sziasztok, szeretnék egy kb. másfél kilós Sony kamerát a macskám hátára (kb. 7 kilós main coon) erősíteni, hogy láthassam, merre csámborog nap közben. A kamerán van éjszakai mód is, így látnám az éjszakai életet is. Arra gondoltam, hogy bőrdíszművessel egy kis nyerget készíttetek, hogy szépen nézzen ki a cica, ha a vendégek látják. Abban "ülne" a kamera. Idővel szeretnék fejleszteni: hangszórót is kötnék a macskára, hogy tudjak helyette beszélni olyasmiket, hogy "én Nimród cica vagyok". Milyen gurtnival, hogy csatolnátok fel a kamerát?
2010. szept. 18. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Te normális vagy? :S
2010. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

A nyereg jó ötlet. és alul 2 csattal oldanám meg h ne tudjon kibújni belőle nimród cica.

18/F

2010. szept. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
66%
kössz hogy feltetted a kérdést:D lett egy jó napom XD egész nap szakadni fogok XDDDDDDD
2010. szept. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem jo otlet.

A macska hata nem sulycipelesre van. Raadasul a masfel kg itt majdnem a teljes testsulyanak 20%-at jelenti, vagyis, mintha egy 300kg-os lora ratennek egy 60+-os embert. Es lehetoleg folymatosan.

Szoval, akarhonnan is nezzuk, az sok neki.


Ha nagyon macska kamerazast akarsz, akkor

[link]

ez direkt kicsi.

Es egy egyszeru hang ado-vevo modult mar siman bele lehet rakni - par grammbol megoldhato.


Ugyhogy en nem mondom hogy "nem vagy normalis" hanem azt hogy ne kinozd azt a szerencsetlent. Elotte legyel egesz nap 15-20kg-os hatizsakban(abban is aludj) es probald ki, hogy kb milyen.

2010. szept. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát el egy elve hülye ötlet.

- testtömegének ~20%-át már nem képes anélkül cipelni, hogy ne akadályozná.

- nincs az a kamera, ami egész nap kibírja töltés nélkül

- beleakadhat valamibe, erősen balesetveszélyes

- előbb-utóbb a macska leszedi a hátáról, kamerának reszeltek

Lovakat sem hagyunk felszerszámozva, ha nem vagyunk ott, nem véletlenül, nemhogy macskát...

2010. szept. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vegyél egy mini rejtett kamerát és azt erősítsd rá a nyakörvére, így a cicát se fogja zavarni és nem is fogják üldözni az emberek, hogy levegyék a hátáról a sonny kamerát...
2010. szept. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Úr isten ekkora baromságot!!!

Először majdnem leestem a székről a röhögéstől de azért megjegyzem h ha vki meglátja a macskát így az egy dolog h ellopja a kamerát meg a macskát is de ha tudja h a tiéd fel is jelent állatkínzásért. Ezzel számolj ha ilyen baromságot találsz ki.

2010. szept. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség!!!!!!

Az első ember aki meglátja letépi róla!

Inkább rejtett kamerát!

2010. szept. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Jesszus, könyörgöm ne!!!! Szerencsétlent egy csomó bajnak kitennéd!!! És ha egy kutya elkezdi üldözni? És nem tud elmenekülni? Vagy beleakad valamibe és megfojtja? Értem én,hogy érdekel, mit csinál, de ezzel csak veszélybe sodrod!!!
2010. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha a vesztét akarod tedd meg. ha azt szeretnéd hogy tudjon menekülni, ne veszítse el az egyensúlyát egy fán, kerítésen fölfelé menekülve kutyától ne tedd meg.
2010. szept. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!