Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi lehet a macskám baja?

Mi lehet a macskám baja?

Figyelt kérdés
1 napja alig hallom a hangját, folyamatosan fekszik, furcsák a szemei és olyan mintha szőrcsomót akarna ki hányni de nem sikerül neki. Nagyon keveset eszik, inni nem akar :((( probalna dorombolni de annyira halk.. :(
2022. jún. 6. 21:08
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%
20, nehogy átlépd vele a megyehatárt, hogy segíthess rajta, mert csillaghullás lesz meg apokalipszis🤣🤣🤣
2022. jún. 8. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
16%

Észrevettétek, milyen sok lett a személyeskedés és a fikázás a gyik-en?

Amikor így viselkedik valaki, olyankor lépjen kicsit hátra az, aki elköveti, és vizsgálja meg, milyen érzések kavarognak benne ilyenkor.


Jól eső érzés?


Valami más fordítódik le ilyenkor az ember érzéseiből?


Mik ezek az érzések?


Mik vannak a leírt szavak mögött?


Mert a kérdező aggódik, és tanácsot kért, viszont néhányak szavai mögött mintha valami sekélyes kéjelgést érzek abban, hogy verbálisan belerugdoshatnak, froclizhatnak egy másik embert.


Vajon mit árul el ez önmagunkról? Miért ezt váltja ki belőlünk a helyzet?


Mindig ilyenek voltunk?


Micsoda ez az érzés valójában? Minek a leképeződése?


Tudjuk-e tudatosan értelmezni azt, ahogyan ilyenkor cselekszünk, csak az érzésekre koncentrálva?

2022. jún. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Szerintem senki ne merjen tanácsot kérni, se semmilyen kérdést ne írjon ide a gyik -re. Mert ez az oldal 80%ban a cseszegetésről szól, igen. Sokan el felejtették miért Gyakori kérdések az oldal neve...
2022. jún. 8. 11:31
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
#20 Milyen pasztát vettél a cicának? A doki mondta?
2022. jún. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pedig tok jogosak a beszologatasok az ilyen kerdesekre, amikor az allat beteg, orvosra van szuksege, de a kerdezo baszik elvinni.


Megis kinek jut eszebe kerdest kiirni, amikor egyertelmu a valasz es inkabb arra kene koncentralni, hogy az a szerencsetlen allat mihamarabb orvoshoz jusson?

2022. jún. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem vitte orvoshoz, különben válaszolt volna az ezzel kapcsolatos kérdésekre, meg hogy milyen pasztát vett a macseknak.(18 és 24-es kérdés).

Lehet, hogy már nem is él a cica, csak nem merte megírni.

2022. jún. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
42%
26, egészen biztosan, mert minden előítéleted ebbe az irányba miutat…
2022. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
26- ne érezd már úgy hogy a macska x aktákat nézed.. 😂 De akkor le írom, hogy meg tudj nyugodni: szőrcsomóra vettem pasztát, napi 6 cm kell neki adni ez segíti hogy ki ürüljön. Az orvos pedig egy injekciót adott neki. Ennyi volt a baja nemtudta ki hányni szegénykém. Nem kell egyből arra gondolni hogy elásom a hegy mögé ha már válasz nem érkezik, egyértelmű szerintem hogy meg oldódott a helyzet. Már szinte tökéletes az állapota
2022. jún. 11. 12:00
 29/31 anonim ***** válasza:
100%
Legalább megtudtam, amit akartam. Sőt, kiderült, hogy nem vagy gyerek, aki csak a szülei jóváhagyásával vihetné orvoshoz az állatot, hanem önállóan voltál felelőtlen, hisz szőrcsomó helyett lehetett volna mérgezés is – ráadásul a helyesírásod is pocsék.
2022. jún. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez egy KITALÁLT történet!


Egy kamu kérdés.


Ha a cicámnak bármi baja lenne eszembe sem jutna a GYK inkább orvoshoz vinném vagy legalább telefonon tanácsát kérném.

2022. jún. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!