Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Simogatás közben nyáladzik?

Simogatás közben nyáladzik?

Figyelt kérdés
Befogadtunk egy 4 éves, nőstény cicát, és azt vettük észre, amikor simogatjuk, szó szerint csepeg a nyála. Ez normális? Másnál is előfordul? Volt már több cicám is, de még nem tapasztaltam ilyet. Mi miatt lehet?

2022. jún. 9. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egészséges, akkor csak az örömtől csinálja.
2022. jún. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez előfordul, nincs vele semmi gond, esetleg kellemetlen. A miénk is ilyen. Pusztán csak nem nyeli le a nyálát, annyira élvezi, ezért a másik irányba távozik. De nálunk is csak az csinálja, amelyik az utcáról jött, és csak akkor amikor lefoglalja a dorombolás és a szeretgetés
2022. jún. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 3 macskámból kettő ezt műveli. Teljes az euforia aztán cseppen a nyál. Gusztusos. Szerintem elég gyakori.
2022. jún. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat! :)
2022. jún. 9. 14:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A simogatást az anyja emlékéhez, azt pedig az anyatejhez köti, ezért indul be a nyálelválasztás. Teljesen normális, nálunk mindkét macska nyáladzik, ha simogatják.
2022. jún. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szüleim macsekja, míg élt, egy komlett Balatont csorgatott a combunkra 😅 Papírtörlővel lehetett csak ölbe venni, azt tettük elé partedlinek.
2022. jún. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyémnek örömében az orra szokott elcseppenni, nem takony, csak benedvesedik az orra.
2022. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!