Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy lehetne a kismacskám bújós?

Hogy lehetne a kismacskám bújós?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősömtől kaptunk egy kiscicát, benti cica lett de nem akarja hogy simogassuk, csak akkor dörgölődik az emberhez ha éhes. Nem csinál mást csak eszik alszik játszik, nincs olyan hogy egy kicsit lehetne simogatni mert megharap meg elkap aztán a hátsó lábaival háborút rendez 😂 Szerintem már megszokta a helyet, lassan 2 hete van nálam. Ügyes cica mert már első nap megtanulta hogy hol van az alom, tudja hogy a kaparófán van az egyik kis háza és már mindent birodalomba vett igazából

2022. jan. 22. 11:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Majd bujos lesz ha jobban hozzad szokik vagy nem

Nem mindegyik macska bujos

2022. jan. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hét az még nem sok idő, adni kell neki pár hónapot, aztán lehet, ahogy fejlődik, barátságosabb lesz. Igazából ez tőletek is függ, hogy mennyire vagytok vele türelmesek, meg a macskától is, mivel minden macskának más a személyisége, szóval van, amelyik kevésbé szociális.
2022. jan. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy vettem észre, amelyik vadászgatásra hajlamos, az nem igazán bújós.

2 macskánk van, a két véglet a kettő.

Egyik csak enni jár ide, egy kövér kandúr, kb 8 kiló, na őt még a farkánál fogva is lóbálhatnám, akkor is dorombolna.

Meg van egy girnyó lány cica, az képes még a postást is levadássza, rendszeresen egérfejekkel van tele a kert miatta...

Na ha kicsit hozzányúlok, már a plafonon van az idegtől.

2022. jan. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Türelmesek vagyunk igazából mert az előző macskánk sem volt túl bújós, már kiscica kora óta vert minket😂 Lehet hogy az is közre játszik hogy van 2 kutyánk (mini jorki) és a macskák itt előnyben vannak a méretükkel
2022. jan. 22. 13:03
 5/8 anonim ***** válasza:
Fú, még gondolom kicsi, tele energiával :) majd le fog nyugodni ahogy nő, de ez a kamaszkor végéig így fog menni. Nagyon aktívak még fiatalon. Sok boldog cicás évet :)
2022. jan. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamasz kiccica harap, rúg, ver, kb másfél éves koráig. Utána változik, de nekünk 40 év alatt csak az a cicánk lett bújós, akit csecsemőkorában dobtak be hozzánk, kézben nőtt fel, és ettől azt hiszi, mi vagyunk a szülei...
2022. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokat kell felvenni, babusgatni, cirógatni, dajkálni és később majd igényelni fogja a törődést.
2022. jan. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Frissités: A kiscica még mindig nagyon agresszív de néha azért doromból is egy kicsit. Próbáljuk babusgatni rendszeresen ha épp nem harap😂 Rosszabb lett mint egy kutya, olyan hangosan szimatol mint a filmbeli kutyák, egyszer arra ébredtem ahogy mellettem szaglászik😂 Mindenhonnan leveri a virágokat és tele vagyok sebbhelyekkel de imádni való kis dög lett😁
2022. márc. 22. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!