Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért csinálja ezeket a 10...

Miért csinálja ezeket a 10 hetes kiscica?

Figyelt kérdés

Június elején került hozzám, hamar beilleszkedett. Csak az almot nem kaparja el rendesen és folyton belelép a kakijába. Lemosom a mancsait, de volt hogy kakis manccsal szaladt végig a lakáson. Tudom pici még, tanulnia kell de ezen nem lehet neki segíteni?

A másik hogy mielőtt kakilnia kell nyávogni kezd, ez miért van?

Első cicám ő.


2022. jún. 15. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Az első kérdésre nem tudom a választ sajnos, de a második nálunk is így van. Pedig az én cicám hat éves, de még mindig “vécézés”előtt nyávog egyet-kettőt, pedig amúgy nagyon csendes, hangját se hallani egész nap. 😊
2022. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
28%

10 hetes, még picike és ügyetlen. Javulni fog, tenni érte nem igazán tudsz, ha amúgy az alom és az almostálca megfelelő.

A kaki előtti nyávogás meg általában csak pici cicáknál fordul elő, tehát esélyes, hogy ezt is elnövi. Ők még nem tudják úgy visszatartani, ezért hangot adnak neki, hogy mennyire kell. 😄

2022. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vagy az alomtálca mérete, vagy az alom vastagsága/minősége nem megfelelő. Mi nagyobb cicával is jártunk már így, mikor nem figyeltünk, és kevesebb alom maradt a tálcában a szokásosnál.
2022. jún. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!