Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám lepisilte a babzsáko...

A macskám lepisilte a babzsákot, segítség?

Figyelt kérdés
Szüleim aztondták, hogy csak akkor lehet bent Timo (a cicám) ha ott vagyunk vele. Na igen, de amikor éppen nem vagyunk vele akkor békésen alszik, de amikor ma én és a barátom ott ültünk vele, csak fogta magát és rápisilt a babzsákra :/

2022. jún. 16. 13:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Talán Timot ivartalanítani kéne, hogy ne jelölgessen! Ezt mond meg a szüleidnek.

A babzsákot meg valószínűleg ki kell dobni, nem hiszem, hogy ki lehet normálisan tisztítani, és nagyon büdös lesz.

2022. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha bent van érdemes almot tenni neki, hogy ne össze vissza pisilgessen.

Másfelől, a babzsákról ha lehúzod a húzatát ki tudod mosni. Valószínűleg a tömőanyagnak azon részét amit lepisilt látni fogod akár szabad szemmel is és azokat szépen kidobod (nem hiszem, hogy olyan sok felfogta volna, de ha igen, akkor lehet külön venni tömőanyagot). Amíg mosásban van a huzat addig szemeteszsákokba pakold bele az ép tömőanyagokat. Ha megszárad akkor pedig szépen visszapakolod.

2022. jún. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
20%
Mondd azt, hogy a barátnőd volt. A szag már úgysem fog kijönni belőle...
2022. jún. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
95%
3-mas, ááá, 12 éves a kérdező, mosógépet se tudja használni, ha mégis, kellemetlen kérdések áradatát kapja a szüleitől, hogy miért mos és miért szemezi a zsák tartalmát :D
2022. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
5-ös: igen, én is ezt sejtem :D de azért gondoltam adok ép tanácsot, mint babzsákimádó, mintsem egyből kidobódjon.
2022. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
79%
Pisild le te is a macskát abból majd tanul.
2022. jún. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
89%
Mit "segítség" hát mosd ki b+.
2022. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a babzsákot mert átveszi a szagot és elájulnak anyádék ha megérzik és teszik is ki a macsekot a francba:D

Ivartalanítás kell vagy jelölget mindent amit csak ér.Ne lepődj meg ha az ágyadba is belepisil:D

2022. jún. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
6-os, én is imádom a babzsákot 😍
2022. jún. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

XDDDD sajnálom. meg kell nevelni. úgy, hogy figyelned kell rá, hogy mikor csinál ilyet és abban a pillanatban leszidni, majd elzárni.


ha késve szidod, nem fogja összekapcsolni annyira, hogy tanuljon belőle

2022. júl. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!