Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Babzsákot hogy kell újratölteni?

Babzsákot hogy kell újratölteni?

Figyelt kérdés

Ugye az van, hogy a poliszteroltöltet egy idő után összetöpped. Lehet is babzsákos üzletekben kapni töltőanyagot.


Csak azt nem tudom, hogy ennek mi a menete? Mennyit vegyek? A meglévő cuccra töltök rá, vagy teljesen ki kéne szórjam azt, ami már benne van és töppedt, és újat tölteni bele?


2020. szept. 10. 16:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szórd ki, mert össze van morzsolódva és lassacskán a szöveten is átmegy.

Viszont ne a lakásba csináld, mert minden telelesz vele.

Saccold meg, jó adag kell bele.

2020. szept. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez lett volna a következő kérdésem, hogy az istenben csináljam, hogy ne legyen a hétszentség is poliszteroltöretes? :D


A mennyiség az oké, asszem írták anno a webshopban, hogy hány literes, amit vettem, az alapján a full mennyiség sima ügy. Inkább a csere lesz a nagyon macera.

2020. szept. 10. 23:44
 3/6 anonim ***** válasza:

Udvaron kukába belefordítod.

Mivel morzsolódik és átmegy a szöveten és ilyen macera, én szivaccsal töltöttem újra.

2020. szept. 11. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Udvar nincs, lakásban élek. Meg nagyméretű felnőttnek való babzsákról van szó, 400 liter töltetről beszélünk. Ezt nem állítom csak úgy fejre a kuka felett. :/

Ezt az átmegy a szöveten dolgot nem értem, ilyet még nem tapasztaltam. Lehet amiatt, hogy a belső huzat nálunk selyem? Azon nem hiszem, hogy átjön bármi is.

2020. szept. 11. 06:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehetséges. Nálunk gyerekeknek volt, és idővel em csak lapult a bogyó, hanem apróra morzsolódott.

Vegyél nagy kuka zsákot, aztán szájával egymásba fordítod; sztem 2 emberes lesz.

2020. szept. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nálunk alapból nem rendes gyöngy van benne, hanem ilyen újrafelhasznált.

[link]


Köszi a tanácsokat, a lényeg, hogy akkor teljes cseréhez veszek töltetet, a többi meg majd lesz ahogy lesz :) Max kiköltözöm a lépcsőházba :D

2020. szept. 11. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!