Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nemrég költöztem kislányommal...

Nemrég költöztem kislányommal falura.Rokonaink nincsenek.Erős a gyanúm,h a szomszéd házaspár ki akar minket készíteni (talán elmarni innen).Konkrétan a kinti cicánk van veszélyben.Felszínen álbéke-féle van,ezért tanácstalan vagyok hogyan előzzem meg?

Figyelt kérdés

2022. jún. 21. 15:04
1 2 3 4 5 6
 1/52 A kérdező kommentje:
Úgy érzem valamilyen formában meg kell előznöm, beszélnem kellene velük, melyben sejtetem, h ismerem a szándékaikat.Talán így visszalépnek.Amitől tartok, h még ők lesznek felháborodva és a környezetünket is ellenem fordítják.Segítségem, támaszom nincs, eért sem kockáztatnék haragot.Kislányom imádja, valamit tennem kell.Normális hangvételű véleményeket köszönöm, elég kényes a helyzet ilyen lappangó rosszindulat közelében élni nap mint nap.
2022. jún. 21. 15:07
 2/52 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem kérdés. Erre válaszolni se lehet. Tehát mi a konkrét probléma és mi a konkrét kérdés?
2022. jún. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
88%
Cicát bevinni, amúgy is veszélyben van kint.
2022. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
92%

"Konkrétan a kinti cicánk van veszélyben."


Egy kint tartott macska élete alapból millió veszélynek van kitéve. Tartsd bent a macskát és probléma megoldva.

2022. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
97%

Mást nem tudsz tenni, mint azt, hogy az eddigi kinti cica innentől benti cica lesz... Máshogy nem fogsz tuni tenni ellene.

Mi másra gondoltál? "Kedves Jolán! Tudom ám, hogy Mircit fejbe akarod vágni / meg akarod mérgezni / kútba akarod dobni... Kérlek ne tedd, mert irgumburgum lesz!"

Ugye érzed, hogy ez csak olaj lesz a tűzre? Ha valóban igazad van, akkor innentől pontosan tudni fogják, hogy jó úton járnak és ha eddig eszükbe sem jutott volna, még akkor is meglépik a dolgot.

2022. jún. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
92%
Nekem se tiszta teljesen, de ha a #-egek nézem, ha a macskát félted a szomszédtól akkor ne engedd ki.
2022. jún. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
66%
Nem biztos, hogy lappangó rosszindult. A szomszédnak annyi macskája van, hogy nem is tudja melyik az övé. Nem eteti őket rendesen, csak szaporodnak a nagyvilágba. Átjönnek hozzánk minden nap a macskák ideszarnak, mindent összehugyoznak ami olyan büdös mint a rák. A kutya volt hogy elkapott egyet-egyet, őket elástam, de mindet megmérgezném, ha megvakítaná a kutyámat a saját portámon, 3 méteres kerítés mögött. Csipásak, betegek félek, hogy a kutya elkap valamit tőlük a saját portámon(!) és százezres költség lesz a kezelése csak azért, mert a büdös macskák itt héderelnek nálunk, ahová a kutya nem tud menni. Csak mondom, hogy ilyen is lehet a háttérben nem pont rosszindulat és utálat.
2022. jún. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
85%
Az ellenségeskedésnek jó megoldása a barátkozás.
2022. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:

2es féltjük a cicánkat mely átjár hozzájuk is sajnos.

megmérgezhetik vagy más módon árthatnak neki. értelmetlen részleteznem h alapos okom van félteni a cicát tőlük (teregetés közben véletlenül hallottam őket...).

persze továbbra is fenntartanák a békés szomszéd látszatát, de cseszhetem ha a cicát elveszítjük, kijön belőlem és úgyis harag lesz. Hogy előzzem meg? Mások mit mondanának megelőzésképpen a kedves szomszédéknak h el a kezekkel a cicánktól? Mert nem várhatom ölbe tett kézzel h bekövetkezik, a lányom imádja, családtag!

2022. jún. 21. 15:21
 10/52 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudom. Nekem meg az jön le az írásodból, hogy odaköltöztetek és te fujjogsz arra, aki csak simán kedves, mert szerinted álkedves. Ennek a mentális zavarok kategóriában lenne a helye!

A macskát az állatvédelmi törvény alapján köteles vagy a saját telkeden tartani. Vagy legyen benti, vagy csináltasd meg a kerítést, így nem kell félteni mástól!

2022. jún. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!