Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor érdemes és hogy szoktass...

Mikor érdemes és hogy szoktassam össze a két macskámat?

Figyelt kérdés

Két éves ivartalan kandúrom van, nagyon kedves macsek, barátságos.

Június elején befogadtam egy 3 hónapos nőstény kiscicát. Azóta a kandúr megvan bolondulva. Folyton fújtat és kap a mancsával a kicsi felé és morog rá. A kicsi meg folyton játszana vele.

A kandúr sokszor magasabb helyeken bújik el, mire a kicsi sír utána.

Hogy szoktassam őket össze? Vagy még korai lenne?

Az elején a kicsit a szállítóboxban hagytam úgy szagolgatták egymást, ahogy kiengedtem azóta megy a civakodás


2022. jún. 23. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
2022. jún. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez fokozatosan történik, nem egy nap alatt fog végbe menni, idő kell nekik, mire összeszoknak. Nálunk 3 cica van, két tesó és egy kicsi, akit március végén hoztam. Kellett két hét, mire egy helyen lehettek, de akkor is csak felügyelettel és nem egész nap. Azóta már összehaverkodtak, de a félénkebb még pár hétig nem engedte a közelébe a kölyköt, a tesója már birkózott vele. Ideig-óráig engedd össze őket, hadd szokják a másik jelenlétét :)
2022. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!