Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam majd össze...

Hogyan szoktassam majd össze őket illetve mire lesz érdemes odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Yorkshire kan, ivartalanított kutyusom van,most lesz októberben 2 éves.Kb. két-három hónap múlva kertes házban fogunk élni a párommal s szeretnénk még egyet, egy kislányt.3 hónaposra vagy max 4-re gondoltam.Mit csináljak hogy jól kijöjjenek?Illetve ugyanolyan színűt stb. válasszak?Az enyém ilyen:


[link]



2012. júl. 31. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem lesz semmi gond velük, biztos jól kijönnek.

A kutyát semleges területen mutassátok be egymásnak, pl. kapun kívül!

nem fogsz tudni pont olyan színűt választani, szerintem egyforma színű yorki nincs szín árnyalat eltérések vannak :-)

De hivatalosan acélkék cser!

Érdemes itt szétnézni és aki tetszik felhívni, hogy kb. mikor lesz eladó kiskutyája [link]

2012. júl. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jaj, mi is ide járunk kutyakozmetikushoz :D Ő a Te kutyusod?
2012. júl. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a tiéd alapvetően jól szocializált, és nincsenek falkavezérségi problémáitok, akkor semmi gond nem lesz. Ha bármelyikkel is problémák vannak, akkor előbb azt orvosoljátok, és csak utána vegyetek magatokhoz másik kutyát.
2012. júl. 31. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nos, első válaszoló:nagyon-nagyon köszi a linket!sokat segítettél!


Második:Nem, ő nem az én kutyám, csak gyorsan kerestem neten egy kutyut,amelyik az enyémre hasonlít.De azért ő is cuki, ugye?


Harmadik:Nincsenek vele problémák, jól nevelt kis kutyus

2012. júl. 31. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:

mindenképpen külön tálba adj neki enni (az új kutyának), és mint már írta valaki semleges területen mutasd be őket egymásnak. és mivel egy ivartalanított kutyád van, ráadásul yorkshire, szerintem megfog örülni az új barátjának. :)) de pl szerintem ne rögtön egy fekvőhelyre tuszkold be őket, ha nem felhőtlen a viszonyuk, ne erőltesd.

de sztem nem lesz semmi probléma csak próbáltam összeszedni pár dolgot, amire jó odafigyelni. :))


ja és színbe pedig azt válaszd, ami legjobban tetszik:))

jó kutyázást

2012. júl. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem nem lesz gond, azért sem mert a két kutya különböző nemű. És amire oda kell figyelned: az első kutyáddal ugyanannyit foglalkozz mint a másikkal és még szerintem jobb, ha az első kutyád kap elsőnek ételt etetéskor.
2012. aug. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!