Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafóbiám van, mit tegyek?

Macskafóbiám van, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egyszerűen írtózok a macskáktól, a szüleim viszont ennek ellenére mégis hoztak egy kicsit.

Ne értsétek félre, nem bántom, soha egyetlen állatot sem bántanák, de valakinek valami tipp, hogy mégis mit tudnák tenni ilyenkor? Inkább legyen kutya, hörcsög, teknős, bármi, csak ne macska.


Köszönöm előre is.


2022. jún. 29. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem én leszek, aki megoldást mond... de te azért jobban kifejthetnéd, ha választ szeretnél, konkrétan miben is gyökeredzik a bajod vele. Félsz tőle, vagy csak nem tetszik? Ha nem tetszik, a macskák viselkedése nem tetszik, a kinézete vagy mi a bánat az, ami kiváltja belőled a viszolygást? Először magadnak próbáld meg feltárni az okokat, mert csak te lehetsz, aki probléma kulcsát megtalálja.
2022. jún. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1, Hidd el, nem is vártam el. :) Magától a lényétől tartok, hogy undorodok az túlzás, de nem tudom elviselni, hogy egy helyen, térben legyek vele. Az egész viselkedése, nyávogása, vakarodzása visszataszító számomra...
2022. jún. 29. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne erőltesd. Csak figyeld, akár messzebről. Nagy bohócok. És ínyencek. Senki se tud olyan jóízűen és elégedetten szunyálni, lustálkodni, mint egy macska. Öröm őket nézni. Kecsesek. A lényükkel elvarázsolnak. Teljesen egyediek, külön egyéniségük van.


Próbálj mögé látni. Csak figyelni. Messziről.


Nem gondolom h nem fog meghódítani. 🤗

2022. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig nagyon viccesek. :D Valahol olvastam, hogy még hatalmas kutyások szerint is viccesebbek a macskás videók, jól írja hármas, hatalmas bohócok. :) Valamint ami nekem nagyon tetszik még bennük, az a kíváncsiságuk. Hacsak nem valami nagyon vad vagy a fordítottja, iszonyatosan félős macskát hoztatok akkor nagy gond nem lehet. A macska amúgy nem vakarózik 0-24-ben.
2022. jún. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!