Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Akik kiengedik a macskákat,...

Akik kiengedik a macskákat, végig tudják nézni hogy a rigó szülők szeme láttára megölik a fiókákat a cicájuk? Ha már nem mozog, mennek a következőért, mert nagyon jó játék.

Figyelt kérdés
2022. jún. 30. 14:05
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
63%

Igen végig tudom nézni. Ez egy természetes folyamat. Nem csak a macska öl. A kígyó megeszi a békát, a gólya a kígyót stb…

Egy körforgás.

Az egeret is megfogja, sőt a patkányt is.

2022. jún. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 hollófernyiges ***** válasza:
72%
És amikor a rigók a szüleik szeme láttára felfalatják a fiókákkal szegény kukacgyerekeket?
2022. jún. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
És élve eszik meg a kukacokat-bogarakat, tehát szépen lassan megfulladnak és feloldódnak a gyomorsavban. Üdv a természetben!
2022. jún. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
71%
Es mikor a gólya kilöki azt a fiókáját, ami még csak pár napos azért,hogy a másikat jobban tudja gondozni? A tetem meg ott fekszik alattuk napokig amíg valami állat fel nem falja? Az nem gáz?
2022. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
33%
Most mi a baj ezzel? Én is voltam már fültanúja, hogy roppantja össze a kijarós macska gerincét a kutya a saját udvarunkon, ez a természet rendje, nem? ...
2022. jún. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
70%
Sajnos az állatvilágban is jellemző hogy más fajok a gyengébbekkel táplálkoznak ahogyan az ember is megeszi az állatokat.. de te ezek szerint teljes vegán lehetsz kedves kérdező.. Nekem van cicám és amikor látom hogy éppen egy madarat fogott meg gyorsan rászólok odarohanok és ha lehet megmentem még időben, hiszen van neki bőven elég sokféle cicakajája, így nem indokolt hogy vadásszon csak ugye hajtják az ösztönei... Egy kóbor macskának meg semmi esélye ugye a túlélésre ha nem fogja meg magának a madarakat, egereket...
2022. jún. 30. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%
A természetnek egyáltalán nem "rendje" a házban jól tartott, kijárós, szórakozásból ölő házimacska, felesleges ezzel mentegetni. Akárhová hurcolták be, tönkretette a helyi madárvilágot, haszna meg semmi.
2022. jún. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Amikor volt macskám, szabadon császkálhatott és van a környéken bőven madár, de egyáltalán nem vadászott rájuk, megszokta a konzervet...
2022. jún. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Nem szívesen, mert hazahordja őket az egerekkel együtt, elég gusztustalanok a vérző tetemek, menekülő állatok a lakásban. Ez van, ha az ember egy ragadozó állattal él.
2022. jún. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

#1

Hogy a túróba lenne "természetes folyamat" az, amit egy ember által tenyésztett és elszaporított háziállat csinál??


#kérdező

Nem hiszem, gyakran a drága cicuka a szomszédok telkén gyilkolászik, nem otthon, így a tulajdonos lelkiismerete nyugodt marad.

(Igyekszünk madárbarát kertet kialakítani, de a szomszédok macskái nagyon megnehezítik. Már fontolgatom hogy veszek élvefogó csapdát, és a telkünkön kóborló idegen cicákat leadjuk a közeli menhelyen - amúgy is közel a forgalmas főút, őszintén szólva már marhára unjuk mások elütött macskáit elhantolni...

2022. jún. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!