Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért gondolják, hogy egy...

Miért gondolják, hogy egy kinti macska boldogabb, mint benti társaik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én cicáim benntiek és nagyon boldogok:


http://www.youtube.com/watch?v=P8WxxqeHr6c

2010. szept. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
Azért gondolom mert ezt tapasztalom. Az ideális tartás kinti-benti.
2010. szept. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
12%

Mert láttam, mekkora különbség van az 1 éves szobacicám, és az anyjánál maradt, szabadon kószáló testvérének a fejlettsége között.

Igaz, rövid volt a boldogsága, a kinti testvér már elpusztult (mérgezés).

2010. szept. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen nagy a különbség a halott és az élő cica között. Szerintem kint és bent is boldog lehet, az a lényeg, hogy biztonságban legyen és a gazdi foglalkozzon vele. A mérgezés nem jelenti sajnos azt, hogy biztonságban volt. Így a rövid boldogsága visszatetsző...és hiábavaló.
2010. szept. 21. 11:10
 5/7 anonim ***** válasza:
A benti macska is lehet boldog, úgy ahogy a kinti is, csak jól legyenek tartva. Nálunk az a macska a legszebb és legboldogabb, aki kinti-benti:)
2010. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mind a kettő egyformán lehet boldog, a lényeg az, hogy egy kinti cicából ne akarjunk bentit varázsolni, mert a büdös életben nem fog összejönni. Az elején el kell dönteni, hogy a cica kijárós vagy csak benti lesz.
2010. szept. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Mi beköltöztünk a kertesből társasházba. A macskát is hoznánk, de szerintetek nem lesz boldog? Ha kiheréltetjük sem?
2010. szept. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!