Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van ez a cicámmal? Vagy...

Miért van ez a cicámmal? Vagy ez természetes? (+link)

Figyelt kérdés

Helló,

Szóval,a macskámnak teljesen normális alkata van,de ha eszik egyből felpuffad.Hogy is mondjam olyan lesz a hasa mint egy labda:D(nem tudom h fogalmazzak),de utána(gondolom amikor megemésztette)megint olyan normális alakja lesz.

Ilyen: [link]

-nem volt még sok cicám ezért nem tudom,

És még annyi h úgy néz ki mint az előző képen meg mint ezen: (pont így): [link]

akkor ő most félperzsa? (mert kaptam és nem tudom)

Előre is köszi!


2010. szept. 21. 01:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a cica? Kisebbeknél előfordulhat a puffadás, meg még picik is, így a kaja eléggé látszik bennük. De lehet, hogy nem túl jó a táp, amit kap, vagy az is lehet, hogy tejet kap, és nem bírja rendesen megemészteni. Vagy esetleg bélféregre is gyanakodnék. Előbb megváltoztatnám az étrendjét, tejet kiiktatnám, és kicsit márkásabb kaját adnék, és ha ez se segít, akkor állatorvos.
2010. szept. 21. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

fél éves múlt,nemsokára lesz egy éves.

Tejet nem kap(és nem is kapott)főleg mivel attól hasmenésük van,erre gondoltam és sosem adtam neki.

Elég jó minőségű cicakaját kap,betegnek sem látszik.

De ha nem változna akkor persze állatorvos.

Egyébként ha valakinek még volt ez a cicájával,az lécci szóljon.Köszi.

2010. szept. 21. 05:24
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is ilyen szokott lenni, mikor sokat "zabál" egyszerre, szerintem nincs miért aggódnod.
2010. szept. 21. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Oksi,köszi a választ:)

akkor megnyugodok..^^

2010. szept. 21. 06:59
 5/10 anonim ***** válasza:

Féregtelenítve volt? Ha férges, az is okozhat ilyet, bár akkor folyamatos lenne a labda-has...


Az is lehet, hogy csak ilyen az alkata, vagy túl hirtelen eszik. Próbáld meg azt, hogy többször kisebb adagot adsz neki.


Volt egy kis vékonyka cicám, vékony csontok, nyúlánk, vékony testalkat. Ha evett labda-hasa lett, majd megint lapos, beesett pocija. Elkezdtem úgy etetni, hogy többször kevesebbet, és nem lett labda-hasa, sőt, elkezdett hízni, erősödni.


Lehet a cicádnál is ez a baj.

2010. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm:)

Volt,kapott giliszta-tablettát,nem volt gilisztás.

Jelei sem voltak.

Megpróbálom amit írtál,egyébként lehet h téll. ez a baj mert ő is olyan h gyorsan eszik,és sokat:)

2010. szept. 21. 08:40
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémnek is kicsit nagyobb lesz a hasa de gondolom azért mert "teli" eszi magát sőt csuklik miután befejezte a kajálást. :) mint a babák
2010. szept. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
:)))
2010. szept. 21. 09:16
 9/10 anonim ***** válasza:
Az első kérdésedet mindenki megválaszolta, én a másodikra válaszolnék. Nem néz ki félperzsának, sima aranyos házi cica.
2010. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Oké,köszönöm.

:))

csak azért hittem mert ez eladó cica,és félperzsának van odaírva:)de köszi:)

2010. szept. 21. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!