Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért fél tőle? Ez természetes?

Miért fél tőle? Ez természetes?

Figyelt kérdés
A macskám fél a dezodortól,a légfrissítőtől,és minden olyan dologtól,ami spray-s,fújós.Szerintetek ez természetes? Amikor meghallja,vagy meglátja azonnal feláll rajta aszőr és elszalad.
2011. aug. 3. 18:32
 1/5 x) ***** válasza:
Az enyém is ilyen nem tudom mitől van talán a hangja idegesíti őket ami olyan mint mikor fújnak egymásra a macskák :)
2011. aug. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Lehet nem tudom:) Mindenesetre szeretném le szokatni róla,mert nem akarom,hogy szeptemberben iskolakezdésnél ha minden nap használok parfümöt féljen tőlem
2011. aug. 3. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen a macskák félnek ezektől :) Ilyesmivel lehet őket nevelni is :)
2011. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden macska fel a szisszenos hangoktol, szerintem arra emlekezteti oket, amikor fujnak. Lattam egy musort az animal planet-en, ott pl. ugy szoktattak ki a haloszobabol a macskat, hogy az ajto ele raktak egy mozgaserzekelos szisszeno dolgot, amikor a macska be akart menni, az szisszent, a macska pedig elfutott.
2011. aug. 4. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi:D a válaszokat,majd kipróbálom ezt én is:D
2011. aug. 4. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!