Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet bármit kezdeni, egy...

Lehet bármit kezdeni, egy felelőtlen "gazdàval", kötelezni őt valahogy, hogy ivartalanítsa a macskàjàt, mert sorra születnek ott a picik?

Figyelt kérdés

Màr nem bírjuk tovább, a harmadik cica jön onnan ide hozzánk, ès nekünk is van kettő, (az egyik szintén befogadott) Olyan vagyok, hogy képtelen vagyok elfordítani a fejemet, de ez így nem mehet tovább nincsen több kapacitásunk.

Próbáltam tőle normálisan kérdezni, hogy nem akarja-e ivartalaníttatni, azt mondta,mire elvinnèk őt, megint vemhes...

Tehetek bàrmit, feljelentès, ilyesmi?

Köszi előre is!


2022. júl. 14. 13:59
1 2
 11/14 Metionin ***** válasza:
100%
9. Ez a probléma nálunk is, egyszerűen rengeteg van, hiába fogdosná össze az ember a felét ivartalaníttatni, a maradék produkálná a rengeteg kölyköt továbbra is.
2022. júl. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ivartalanítani többet biztosan nem tudok, ha ezt meg is tartjuk, (akit fogunk, természetesen)meg gondoltam ott az anyacicàra, de most kiderült, a másik szomszédtól megtudtuk, hogy 2 anya cica is van ott, ès 2 alom született, idén. De, ha lányok is vannak az alomban?
2022. júl. 14. 14:52
 13/14 A kérdező kommentje:

Az èlve fogó az micsoda, egyèbkènt?

Ez jó ötlet, hogy ne legyen kint kaja, köszi. A làny cicám,ő kinti, befogadott ès mindig kinti volt, próbáltuk bentre szoktatni, de nem lehetett. Neki van kint a kajàja.. de akkor erre vhogy megpróbàlunk majd figyelni.

2022. júl. 14. 15:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod, elviszed te. Vedd fel a kapcsolatot állatvédő szervezetekkel, van ingyenes/kedvezményes ivartalanítás kóbor macskákra.

Mi 5000-et fizettünk a szomszéd macskára. Sajnos hozzánk fialt szinte mindig, mert a drága gazdi agyoncsapta a kicsiket. Addig voltak jók amíg a pulya játszott velük...

2022. júl. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!