Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bogárevés miatt soványodik le...

Bogárevés miatt soványodik le a macska?

Figyelt kérdés
Az interneten sajnos nem találtam e témában bejegyzést, idős emberektől hallottam hogy a bogár evés miatt van, más évszakban visszahízik, de mikor van bogár akkor ez van.

#bogárevés #macska soványság #bogár soványító #bogár fogyasztása
2022. júl. 15. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet hogy elkap tőlük valami bélférget, és azért lesz sovány? Nem hiszem hogy pusztán a bogaraktól lefogyna egy macska.
2022. júl. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
Ugyanúgy betegségtől soványodik le, mint az ember is. A mienk akkor fogyott le, mikor nem tudott már rágni, attól fogva pépes cicakaját kapott.
2022. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
A bogár nem fogyaszt. A kevés étel fogyaszt.
2022. júl. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

jellemzően nyárra lefogynak a macskák. Télre felszedik magukat, mert hideg van, kell a tartalék.


Ettől függetlenül persze fogyhat betegségtől is. Annak azért vannak egyéb tünetei is.

2022. júl. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A bogárnak ahhoz képest magas a fehérje tartalma, a fogyás hátterében más lehet. Vagy betegség, vagy hogy nem kap elég ételt a macska. Viszont nyárra minden állat fogy valamennyit, igazából az embernek is ez lenne a legjobb. Télen van szükség a zsír tartalékra, nem nyáron. Persze ha fogyás alatt kóros fogyást értesz akkor inkább állatorvoshoz menj, ne a neten kutass
2022. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
89%

Viccből gondoltam csak annyit írok, hogy nem a bogártól fogy a macska, hanem attól, hogy mást nem adtok neki enni.

Bocsánat, valamiért nem tudtam kihagyni.

A mi macskánk is soványodik, minden nyáron ez van. Melege van, hiába tesszük ki neki az ételt, nem eszi meg a szokásos adagot. Majd ha jön a tél, ősszel bepótolják.

2022. júl. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy 3 kg lett , korábban 5kg feletti volt, 12 éves. Ja és mellette van egy öregebb, 15 éves ami nem fogyott le az kb. 6 kg ma is, nagyon jó lenne tudni hogy van ez ...
2022. júl. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A miénk is télen koverke, nyáron kis vékony :) Neki nem teljes a fogazata, ezért mi is inkább olyan kaját adunk, amit meg tud enni :) Idős cica már, de egy tündér :)
2022. júl. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A bogár tuti nem fogyasztja le. Én inkább mérgezésre gyanakszom.
2022. júl. 16. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, de a miénk is lesoványodik nyáron.
2022. júl. 16. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!