Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan van leginkább (vagy a...

Honnan van leginkább (vagy a legtöbb) macskád?

Figyelt kérdés

2022. júl. 15. 19:01
A kérdező szavazást indított:
Mentett/Talált
Menhelyről örökbefogadott
Papíros tenyésztőtől vett
Ingyen/Olcsón elhozott
Saját alomból
Egyéb(Komment)
32 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Az egyiket a rendőrségen kidobta valaki vagy elkóborolt. Nem tudjuk de fél év után hazahoztuk ha senki nem reagált a plakátokra gondoltam nem fog hiányozni. Pedig egy ivartalan gyönyörű kandúr.

A szomszéd terhes macskája hozzánk ellett le 4 kiscicát. Kettőt elajándékoztunk az ikreket pedig megtartottuk (teljesen ugyanúgy néznek ki). Az anyamacska leköltözött vidékre a nagymamámhoz ivaratalnul miután a szomszéd lemondott róla.

Így lettek találva/mentve/ saját alomból.

2022. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
2 cicám van, testvérek. Ismerősöm nagymamája keresett gazdit nekik, onnan hoztuk el őket.
2022. júl. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyiket egy alomból kaptam - még csak 3 hetes volt, sose heverte ki ezt a korai elválasztást -, de ment volna az emésztőgödörbe. Dehogy, inkább elhoztam.

Másikat az utcán találtam. Ott ült a járdaszegélyen és engem várt.

A harmadik - piszkos, bolhás, férges fehér kölyökmacska - a teraszomon bukkant fel; csontsovány volt, nagyon éhes, és félt is. 2 hét múlva már haverok voltunk :) Neki később kerestem másik szerető gazdit, mert később egy negyedik cica is nálam kopogtatott, és ez sok lett volna már.

2022. júl. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hoztuk őket ingyen.
2022. júl. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Az egyik az utcánkban kóborolt. Nagyon beteg volt mire sikerült befogni, hónapokat vett igénybe a gyógyulása, és nagyon rezgett a léc hogy nem marad meg.

A másik a temetőben élt a sírok között.

2022. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Az egyik cicánk 3-4 hónapos korában jött hozzánk..Nem volt neki gazdája csak a környéken etették mi is elkezdtük etetni meg játszottunk vele..10 hónapos korában ivartalanítottuk és nálunk maradt 9 éven át most május óta nem volt itthon csak láttuk..A másik cicánk ingyen elvihető cicus volt és mi elhoztuk..Még volt egy cicánk aki már sajnos elpusztult(2007-ben született)akkor még ilyen társasháznál laktunk és ugye ott aki lakott még volt egy nőstény cicája és annak születtek kiscicái és nekünk megtetszett az egyik és megtartottuk..
2022. júl. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi vettünk egy házat és megkaptuk vele a cicát is. Azt mondta az előző tulaj, hogy odaszokott, nem az övéké volt. Idős cica már, de végtelenül aranyos! Az orra előtt is sétálhatnak a csibék, nem bántja őket, de az egeret azért elkapja! Viszont a fogazata már nem teljes, így pépesebb, vagy kisebb darabokból álló kaját adunk neki. Imádjuk nagyon :)
2022. júl. 16. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezeken a válaszokon mégis mit kell lepontozni? Az lenne "hasznos", ha mindenki azt írná, hogy díjnyertes vérvonalból származó, egzotikus cicája van, akit külföldi tenyésztőtől vett többezer euróért? Vagy mi? Az életben ezek a dolgok úgy szoktak történni, ahogy leírtuk, ezek a macskához jutás leggyakoribb módjai.
2022. júl. 16. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Befogadott kóbor cicák. Vagy más falusiaktól, akik csesznek ivartalanítani a cicát, majd agyon akarják ütni a szükségtelen szaporulatot. Én az ilyeneket beszélem le erről, fogadom be a piciket, néha meggyőzöm őket az ivartalanításról, néha akár az én költségemre.
2022. júl. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Katona Dius ***** válasza:
100%
Egyiket férjem hozta haza a munkaheyéről,oda ellett az anya cica. A másikat neten hirdette egy csajszi, egyszerűen bele szerettem. Akkor már tervben volt,hogy valahonnan szerzünk még egy cicát, hogy ne legyen egyedül,legyen kis barátja. Pár napja a férjem megint hozott két kicsit a munkahelyéről,ott veszélyes nekik. Amúgy a kicsik az első cica tesójá ak a kölykei. Nekik most keresünk gazdit.
2022. szept. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!