Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mivel olthatta be a macskámat...

Mivel olthatta be a macskámat az állatorvos?

Figyelt kérdés
Nyelési gondjai voltak a macskának és elvittük állatorvoshoz. 5db injekciót adott be neki, aztán vissza kellett vinni és kapott még 2db injekciót. Nem mondta, hogy mit adott be neki. Kicsit aggódom, mert nincs igazán jobban a cica és volt már olyan macskánk aki allergiás volt valamelyik szérumra és attól halt meg. Ez a cica ráadásul már elég idős is 13 éves.

2022. júl. 17. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kaptál papírt, amikor kifizetted az oltásokat? Azon rajta kéne lennie. Meg el is kellet volna mondania, hogy mit ad be neki!
2022. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen megkéred, hogy adjon egy listát a beadott injekciókról. Kötelessége megadni.
2022. júl. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem adott semmilyen papírt. Azt se mondta mi lehet a baja a macskának.
2022. júl. 17. 19:57
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

És nincs szád, hogy megkérdezd ott helyben az állatorvost, hogy mit adott neki és mi baja van amúgy a macskának?

Az antibiotikumtól a szteroidig bármit adhatott.

2022. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#4 Tudom, hogy az én hibám is, hogy nem kérdeztem. Az ilyen helyeken kicsit midig feszélyezve érzem magamat, meg régebben mikor kérdeztem dolgokat orvosoktól gyakran lehurrogtak és lehet ez maradt meg bennem, de valóban helytelen így.
2022. júl. 17. 20:17
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Vidd másik orvoshoz, mert ez egy vicc. Mi az hogy lehurrognak? KÖTELESSÉGE tájékoztatni arról, mi baja van az állatodnak, és mit ad neki!
2022. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Keres nelkul adnia kellene a papirt, es a szamlan tetelesen szerepelnie kell mit kapott, milyen beavatkozast vegeztek rajta, ha szükséges, stb. Legalabbis nalunk igy mukodik.

Lehuzkodos helyen nyilvan mondanak egy osszeget, es meg egy kezzel irott nyugtat sem kapsz, csak fizetsz... voltam sajnos ilyen helyen is, ugyeleti idoben mondjuk pont nem erdekelt, ha csak az volt nyitva, es a kutyam problemajat megoldottak.

2022. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a cicám beteg volt (hányt nem evet) három injekciót kapott de az orvos minden egyes beadott szuri előtt kérdezés nélkül elmondta mit ad neki.

Szerintem ez amúgy így lenne normális.


Kapott hányáscsillapítót , lázcsökkentőt - mérgezés ellen K vitamint

2022. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!