Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha édesanyám...

Mit tegyek ha édesanyám engedi, de édesapám nem engedi a cicát a házba? Panelbe lakunk, az első emeleten de egy cica elférne a szobámba. És időm is lenne rá tehát nem lenne elhanyagolva szegényke.

Figyelt kérdés
2022. júl. 22. 11:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Hány éves vagy?
2022. júl. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, ha nem engedi. Majd ha felnősz, akkor lesz. Mit mond, miért nem?
2022. júl. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
11%
Hozzál egyet és mondd azt, hogy kidobva találtad. Biztos nem dobja ki.
2022. júl. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én lebeszélnélek a macskáról. 4 éve nagyon akartam, vettünk egy testvérpárt. Nagyon megbántam. Lakásban élünk. Úgy hoztuk el, hogy kaparófához voltak szoktatva, itthon is van két kaparójuk, saját bútoruk is. Az összes bútorunk tönkre ment, szétkarmolták a bőr székeket, a kárpit szakadt a kanapénkon, és naponta porszívózni kell a szőnyeget, a kanapét ahhoz, hogy le tudj ülni, ha nem akarsz tiszta szőr lenni. Így is folyamatosan hengerelni kell a ruhámat, mert a levegőből így is szőrös lesz. Elvileg rövid szőrű macskák, és állandóan fésülve vannak, de így is tiszta szőr az egész lakás. Szaladgálnak és hullik a szőr a levegőben, belemegy a kávémba, a vizembe, az ételbe. Nem lehet leszoktatni arról, hogy a konyhaasztalra ne ugorjanak fel, előtte meg az alomban voltak... Naponta 2x almot tisztítok, különben az ágyra pisil az egyik. Nem csak az enyém... nem szeretik a koszos almot, így jeleznek, hogy takarítsd. Hajnal 3 körül elkezdenek nyávogni, egészen reggelig tolják, naponta 3x erre ébredek. Ha nyitva van a szoba ajtó, akkor is nyávognak, nem az a bajuk, hogy ki vannak zárva. Egy szobába nem tudsz bent tartani egy macskát. Szétkaparja az ajtód, hogy engedd ki. És gondolom a macskaalmot sem akarod a szobában tartani, ami büdös, hiába rögtön kiszedem a piszkukat, megcsap a szag, ahogy elvégezték a dolgukat. Van szúnyogháló az ablakodon? Mert simán kimegy az ablakon, ha nem vigyázol rá, aztán lehet, h sosem jön vissza. Mi is csak azt az ablakot tudjuk kinyitni, ahol van szúnyogháló. Elutazásnál is gondot jelent, hogy szívességet kell kérni valakitől, hogy nézzen rájuk, és takarítson utánuk, amíg nem vagyunk itthon. Mivel már családtagok, képtelen lennék túladni rajtuk, de borzasztóan megbántam őket.
2022. júl. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
Én mondanám anyudnak,hogy leckéztesse meg aput.Dobja ki az ablakon,nem esne nagyot,de azt legalább megtanulná,hogy ki az úr a háznál.
2022. júl. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
33%

#4

Felpontoztalak, mert a tapasztalatlan kérdező számára hasznos dolgokat írtál le....

DE

Hadd kérdezzem már meg, hogy mégis mire számítottál?? :D Ezek olyan nehézségek amik szerintem mindenki számára egyértelműek aki látott már macskát 5 méternél közelebbről......???

2022. júl. 22. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%

4 válaszolónak válasz:


Szerinted a kóbormacskára hamarabb mond az apja igen mint egy biztos forrásból származó macskára?

Hol élsz te? A Kóbormacskák 85% hemzseg a különféle betegségekben.

Köztudott a felnőttek körében, hogy a denevér után a macskákban van a legtöbb betegség.


+ miért hazudjon az apjának?


Fogadja el a lány, hogy nem hozhat macskát a panelben és kész.

Ha meg simogatni akarja akkor figyelje ki, hogy a panelben hol van cicás ember és barátkozzon össze vele, aztán simogassa.

Össze barátkozás menete:

- vigyen a macskás ember macskáinak kaját és mondja, hogy szeretné kicsit simogatni a macskákat.


Ne hazudj a szüleidnek!

2022. júl. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

4-es vagyok.

Nem értem a 7-es válaszát. Hogy jön ide a kóbormacska? :)

Nekem akartad írni?

2022. júl. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

töröltek egy korábbi hozzászólást.

Aki akkor volt a 4 -es az most a 3 -as válaszoló.


NE HAZUDJ A SZÜLEIDNEK csak azért, hogy elérd a célod. Nem értem, hogy miért kéne, hogy a te macskás célod érvényesüljön és miért nem tudod elfogadni apád kérését, hogy ne legyen macska?.


Keress egy macskás embert aztán simogasd az ö macskáit.

2022. júl. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat 9-es válaszoló! De én egy szóval nem mondtam,hogy hazudni akarok a szüleimnek. Honnan feltételezed,hogy hazudni akarok nekik?
2022. júl. 22. 17:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!