Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez csúnya dolog? :S

Szerintetek ez csúnya dolog? :S

Figyelt kérdés
Van 3 nagytestű 9 éves kutyám és vettem egy fajtatiszta kölyökmacskát, aki jelenleg 5 hónapos. Az egyik nagytestű kutyám komoly betegséget kapott ami a napokban derült ki és kb 60.000Ft lenne a műtéte és elpusztul ha nem műtik meg. Csúnya dolog lenne ha eladnám a kismacskát hogy a kutyus műtétét kifizessem? Másképpen nem tudom kifizetni. Mit tegyek? Nme akarom elveszíteni az idős kutyusomat :(
2010. szept. 22. 19:39
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
50%
Én tutira nem adnám el a cicát. Azt írod a kutya idős, valószínűleg a cica több időt töltene még veled mint a kutya.
2010. szept. 22. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ez nagyon nem volt szép szólás. Persze hogy több időt töltene egy 5 hónapos cica mint egy 9 éves kutya. Dea kutya olyan mintha a testvérem lenne, együtt nőttünk fel, és 1 nappal sem fogom megrövidítebni az életét. Ezért kell a műtétre a pénz.
2010. szept. 22. 19:43
 3/33 anonim ***** válasza:
79%

muszáj eladnod?

nincs más megoldás?

ha nincs akkor (sajnálom, hogy ezt kell mondanom) add el=(((

tudom, hogy nehéz dönteni de később is lehet cicád a kutyusnak meg MOST van szüksége rá:)

2010. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
94%

Nyilván tudod a saját kérdésedre a válaszod.

Ez a te döntésed, miért mondaná erre bárki, hogy csúnya dolog?

2010. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
Hát én először mindenképpen próbálnék kölcsönkérni pénzt bárkitől, rokonok, szülők, barátok. Meg megkérni az orvost, hogy legyen már olyan kedves és engedje meg a részlet fizetést a műtétnek. Ha igazi állatbarát akkor Neki is az a fontos, hogy a kutya meggyógyuljon nem az Ő pénztárcája. Meg hát oda jársz három kutyával orvoshoz meg most már egy cicával is magyarán jó ideje ismeritek. Szóval mindenképpen megpróbálnék ilyesmi megoldást keresni. Ha minden követ megmozgattam és mégsem jön össze akkor én is a cicától válnék meg...
2010. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
59%

hát első neked vagy nincs kapcsolatot senkivel vagy egyép problémáid vannak. -.- mind1

próbálj meg munkát vállalni, bár godolom sürgősen kell a pénz :S:S:S

és ha valami mást adnál el? kölcsön kérnél valakitőL?

tuti, hogy van valamid amit el tudsz adni bármi!

a kutyusod élhet még éveket is. jól tudom, hogy milyen nekem is 9 éves a cicám akit anniyra szeretek, hogy az életem adnám érte...

ha tényleg nem tudsz más megoldást add el a cicus :S

de próbálj meg MINDENT

2010. szept. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy lenne csúnya dolog én is így tennék! Szerintem a kutya TÁRS a macskát nem tekintem annak.. Ráadásul még a cicával nem alakult ki kötődés hiszen fiatal a kutyus viszont 9 éve veled van! Nyugodtan add el a macskát.
2010. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
57%

Ha arra vársz támogatást amit már rég eldöntöttél úgyis, akkor ne a macskás részbe írj hanem a kutyásba.

Nem az én mondatom volt csúnya, hanem az, hogy felelősséget vállalsz egy cicáért, aztán kis idő múlva meg akarsz tőle szabadulni.

A macska ugyanúgy állat mint a kutya, nem egy rongy darab.

2010. szept. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
23%

19.48-nak. Az égvilágom semmi problémám, van egy szép családom és egy 3 éves macskám, akit tisztelek annyira, hogy nem dobom ki amint egy kis anyagi gondom adódik :)

Na hajrá nagyokosok, oldjátok meg a már eldöntött kérdést.

Ha nincs pénzed, f.sznak tartasz állatot...

2010. szept. 22. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
63%
Én biztos eladnám a cicát. Még nem nőtt annyira a szívedhez, mint a kutyus. Csak az a fontos, hogy jó gazdit keress neki. Vehetsz később másik kiscicát.
2010. szept. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!