Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez csúnya dolog? :S

Szerintetek ez csúnya dolog? :S

Figyelt kérdés
Van 3 nagytestű 9 éves kutyám és vettem egy fajtatiszta kölyökmacskát, aki jelenleg 5 hónapos. Az egyik nagytestű kutyám komoly betegséget kapott ami a napokban derült ki és kb 60.000Ft lenne a műtéte és elpusztul ha nem műtik meg. Csúnya dolog lenne ha eladnám a kismacskát hogy a kutyus műtétét kifizessem? Másképpen nem tudom kifizetni. Mit tegyek? Nme akarom elveszíteni az idős kutyusomat :(
2010. szept. 22. 19:39
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
9%
szia. szerintem sem adnának többet egy cicáért, 5 hónaposan már idősnak számít
2010. szept. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
71%

Tehát ezek szerint már korábban is műtötte a kutyádat és azt sem fizetted ki? :O vagy nem jól értem? Akkor megintcsak megkérdem minek vettél macskát? :S

És az egyik válaszolónak üzenem, hogy nyilván ne csak a gazdagok tartsanak állatot, de azért nem mindegy, hogy egy kutya vagy három, egy állat vagy négy...

2010. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
62%

Hát most lehet, hogy le leszek pontozva, de Te kértél véleményt...

Akkor veszek egy drága, fajtiszta macskát a 3 kutya mellé, ha van rá pénzem. Minden macska aranyos, nem csak a fajtiszta. Minek kellett fajtisztát venned? Ha ennyi háziállatot tartok akkor természetesen azt felelösséggel teszem, tehát minden esetre gondolva van félretett pénzem. Nekem 2 macskám van, az egyikkel régebben történt egy kis baleset, ki kellett müteni a tejfogat 25 ezerbe került, de természetesen volt erre a célra pénzem. Bármi baja lehet egy állatnak, oltani kell, féreghajtás, betegség, vagy csak furán viselkedik és orvoshoz kell vinni(minden esetben anyagi vonzata van a dolognak). A legfontosabb, hogy akkor fogadok be egy állatot, ha van rá keret, ami nem merül ki az élelemben.

Szerintem nem csúnya, csak felelötlen dolog.

2010. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Ha pedig már volt rá példa, hogy nem tudtál fizetni akkor végképp nem értem, miért vettél egy ilyen drága macskát? Attól az a macska nem fog jobban szeretni...
2010. szept. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
40%
IGEN!!!!
2010. szept. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
80%

Tuti nem adnám el a macskát. Minden mást próbálnék, de nem válnék meg egy társamtól. Igen, a macska is az, pedig itt volt olyan, aki leírta, hogy ő a macskát nem tekinti annak.

Viszont azzal egyet értek, hogy akinek nincs pénze rá, hogy vészhelyzetben, mint amiben most van a kérdező, ők minek tartanak állatot?

De mi baja a kutyusnak, hogy ilyen sokba kerül a műtét? Mert erre én is azt mondom, hogy sok.

2010. szept. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:
A kutyust 1 hónapja műtötték és nekem meg 2 hónapja van a fajTAtiszta macskám és azért vettem h kiállításon versenyezzek vele! És a kutyusnak daganat elszaporodása van, és azt még ki tudtam fizetni (az első műtétet) de a másodikra már nem tellik.
2010. szept. 23. 14:29
 28/33 anonim ***** válasza:
91%
Már ne is haragudj, de ha az előző műtétet sem fizetted még ki, valóban nem kellett volna -esetleg- 10-20 ezerért azért venni kölyökmacskát, hogy "versenyeztesd". Szerinted az nem fog sok-sok ezer Ft-ba kerülni, hogy odavihesd? Azt miből akarod előkeríteni? Rettentően felelőtlen és tájékozatlan vagy ezekben a dolgokban. Előbb utána kéne járni, mennyibe kerül egy macska addig, amíg egyáltalán egy kiállítás tájára mehetsz vele.
2010. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Mi az h a macska nem TÁRS??? Attól h nem szereted a macskákat kedves előttem szóló attól azok pont annyira tudnak zeretni mint egy kutya... az én macskám mikor beteg vagyok képes egész éjszaka mellettem ülni és addig nem mozdul még le nem megy mondjuk a lázam.

Mi ez ha nem szeretet???

2010. szept. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Termeszetesen ad el a macskat.

Mert azert vetted, hogy targykent kezeld (versenyeztesd, esetleg hasznod legyen belole)

Mig a kutyad a tarsad.


Egy macskas.

2010. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!