Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szerintetek ez csúnya dolog? :S

Szerintetek ez csúnya dolog? :S

Figyelt kérdés
Van 3 nagytestű 9 éves kutyám és vettem egy fajtatiszta kölyökmacskát, aki jelenleg 5 hónapos. Az egyik nagytestű kutyám komoly betegséget kapott ami a napokban derült ki és kb 60.000Ft lenne a műtéte és elpusztul ha nem műtik meg. Csúnya dolog lenne ha eladnám a kismacskát hogy a kutyus műtétét kifizessem? Másképpen nem tudom kifizetni. Mit tegyek? Nme akarom elveszíteni az idős kutyusomat :(
2010. szept. 22. 19:39
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy szerető gazdinak add el a cicát. A macskák nem ragaszkodnak úgy, mint a kutyák. Egy ilyen kutyát, társat nem lehet pótolni...
2010. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
37%

szerintem add el. persze csak jó helyre!

a kutya a barátod, családtag, de a macska csak vendég a háznál. soha nem lesz olyan hű társod mint egy kutyus akivel együtt nőttél fel.

sajnálom:\ a kutyusnak meg jó gyógyulást.:)

2010. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
78%

Én meg eleve nem is értem minek vettél macskát! :S Miért tartasz ennyi állatot, ha nem tudod ellátni őket? MINDIG számolni kell azzal, hogy történhet valami, és mindenki tudja hogy az állatorvosi ellátás sokba kerül.

Gáznak tartom, hogy eladod a macskát, de persze azt sem kívánom, hogy meghaljon a kutyád!

De azoknak akik jönnek a kötődéssel, ha van egy 9 éves gyereked, meg születik egy kisbabád, lemondanál a kicsiről a nagy miatt? Jó nyilván nem lehet összehasonlítani, de azért mégis...

2010. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 Norczy ***** válasza:
90%
hát ez a nehéz döntés. De tényleg nem lehetne beszélni az orvossal részletfizetésről? Vagy tényleg valami tárgyat eladni? VAgy hitelkártya? Én teljesen megértem a problémádat, de a cica legyen a végső megoldás.
2010. szept. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
7%

kiaz a barom aki 60kt fizetne 1macskáért?:D

lemegy falura adnak neki 5öt ingyér:D

2010. szept. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
35%
igazából, ha az mellett döntessz, hogy eladod a cicát, akkor azzal is számolnod kell, hogy nem fogsz kapni érte többet 20 25nál, mivel már elég időnek számít. Ha meg a maradékot össze tudod gyűjteni, akkor már ez sem olyan nagy összeg.
2010. szept. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
37%

Nehéz döntés, de mindegy is mit írunk ide te már döntöttél.

Én először megpróbálnám a részletfizetést. Ha ez nem megy megpróbálnék eladni egy tárgyat. Ha ez se sikerül, akkor adnám el a kiscicát, de csakis szerető gazdáknak.

Egy kutya igazi hű társ, aki szeret és szerethető. Nem hagy ott sehol, bajban számíthatsz rá, ragaszkodik a gazdájához, szinte testvéri kötelék alakul ki.

Egy macskát is lehet szeretni, de az soha nem lesz ugyanaz, mint a kutya. Nem olyan ragaszkodó, ő inkább a saját útját járja, de azért egy kis simit elfogad.

Jobbulást a kutyusnak!

A cicának meg szerető gazdit!

2010. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
31%

néhány kedves válaszoló!

Mi az hogy nincs pénze rá??

pénze van csak nem 60.000 Ft!

Most azért ne legyen kutyája mert nincs 60.000 Ft-ja.

Akkor ezek szerint van még egy dolog amit csak a gazdagok engedhetnek meg maguknak??

Tehát egy olyan embernek akinek a szülei pl.80.000 keresnek annak ne legyen állata, ne legyen boldog?

Gratulálok hozzá!

Bocsi az Off-ért!

Nem tudok jobbat írni előttem már leírták.Nincs akitől kölcsön kérhetnél?Vagy esetleg részletfizetés?

2010. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
19%

utolsó vagyok!

Jobbulást a kutyinak!:)

2010. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat én nem pontoztam le senkit ezt csak úgy megjegyzem csak az egyik kedves válaszoló volt gondolom. Nem, még nem döntöttem el a dolgot ezért írtam ide ki. És nem számít még idősnek mert egy tenyésztő 3 hónapos korban ad le egy cicust és ő jelenleg még csak 4 hónapos múlt. Az a baj h nem tudom h menne-e már a részletfizetés, mivel én ennél a dokinál dolgoztam nyári munkán INGYEN mert nem adott egy vasat se a munkámért, de amikor megműtötte a kutyámat akkor adott kedvezményt de még azzal is tartozom és ha meglesz a tartozás többi része sztem akkor fogja csak megműteni. Szóval nem állok vmi jól és a cicám egy elég drága fajta szóval az ő árából tudnám fedezni a műtétet.
2010. szept. 22. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!