Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az lehetséges, hogy a cicánk...

Az lehetséges, hogy a cicánk fél q sötétben?

Figyelt kérdés

Sötétedés fele elkezd fújni, elbújik nem lehet megsimigatni menekül a közelünkből.

Napközben sem a legszocializaltabb de azért játszik, simogatjuk, dorombol. Nem fut el csak ha véletlen hangosabb zajától megijed.



2022. aug. 4. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűbb, hogy a látásával vannak problémák (esetleg idegi is lehet, de ezt már orvos tudná megmondani). Napközben nincs gond, este nem ismer meg -> nem lát, ettől válik bizonytalanná és vakká. Nem vagyok állatorvos, de bizonyára a cicáknál is létezik hasonló betegség, mint a mi farkasvakságunk.

Érdemes lenne kivizsgáltatni.

2022. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Vakká = vaddá akart lenni. :)
2022. aug. 4. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igazad van 8-as, de sajnos vagy ezzel együtt tudsz élni, vagy nem, de nem fog változni.
2022. aug. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Meg kell nyugtatni, nagyobb zajtól is ha megijed az sem jó. Én cicám is félősebb, de mindig mondom neki "semmi baj", ezt ismeri már, tudja mit jelent, kicsinek is így nyugtatgattam, tudja hogy nem kell aggódni, félni, ha ezt mondom, megnyugszik.


A sötétedésre nagyon érdekes reakciót ad, mindig figyemleztető jel ha a macska valami sima hétköznapi dologra furcsán reagál. Szemvizsgálat a minimum ami kell, vigyétek el orvoshoz.

2022. aug. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!