Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnék egy félős...

Hogyan tudnék egy félős kiscicát befogni?

Figyelt kérdés

A napokban hallunk egy pici cicát sírni a környéken. Volt, hogy bejött az udvarba, de azonnal elszalad, ha kiléptünk, nagyon félős.


Ma is hallottam, hogy sír, meg is láttam, de nem értem el. Raktam neki kaját, elkezdte enni, de megfogni nem tudtam, mert azonnal elhátrált és fújt, ahogy felé nyúltam.


Szeretnék rajta segíteni, gazdit találni neki. De először meg kellene fogni, viszont így elég nehéz, hogy vad. Ráadásul lábtörésből gyógyulok, és nehezebben mozgok.


Milyen praktikát tudnék bevetni?



2022. aug. 8. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Van élvefogó csapda :) igaz nem olcsó, de egy kisebb már párezerért beszerezhető. aztán majd az állatorvos megfogja, amúgy a grabancánál szokták !:) Én mondjuk acélkesztyűben közelítenék valószínűleg:)))
2022. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Etesd, 2-3 nap alatt hozzád szokik, és meg tudod fogni.
2022. aug. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Tudod, a régi jó mézesmadzag. Tegyél ki neki kaját meg vizet.
2022. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
27%
Üdv. Nekem annyi a véleményem hogy veszélyes lehet. Ne fogjátok meg hanem valahogy kapjátok el úgy hogy ne érjen hozzád!
2022. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ő szerintem nem veszélyes pláne ha pici csak nagyon fél!

Egészségügyileg persze veszélyes..! Ne kockáztasd hogy megkarmoljon, a dokik nagyon profik ebben hogy vegyék ki a dobozkából:)

2022. aug. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell rohanni. Mindennap etetni, és megvárni, amíg eszik, és lassan közelíteni, napról napra közelebb, de hagyni nyugodtan enni. És finoman beszélni hozzá. Meg kell, hogy szokjon, meg kell nyerni a bizalmát.
2022. aug. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
82%
5 erről beszélek.
2022. aug. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!