Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Közép kategóriás macskatáp?

Közép kategóriás macskatáp?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van 2 felnőtt kb 4 éves macskám. Tápot keresnék, viszont a prémium kategóriát nem tudom megfizetni.

Közép kategóriás tápot keresek nagy kiszerelésben. Esetleg ismertek olyan tápokat amelyeknek a 8-10 kilós kiszerelése 1500ft/kg max és jó minőségű?

Az étkezésük változatos főzésből maradt ételt, valamint pl maradék ételek szafjával kenyeret is szoktak kapni. Kinti cicák szóval egerésznek, madarakat is fognak, de szerintem fontos emellett a táp minősége is hogy jobb legyen mint a tescoban vásárolható semmit érő tápok, amelyeknek már ugyanannyi az ára mint a jobb tápoknak....

Valamint érdekelne a cosma nedves eledeliről a véleményetek hetente 1x 2x szeretném ha ezt is kapnának, már ha jó tapasztalototok van vele :)



2022. aug. 11. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Real Nature, Select gold amik árban közép kategóriás viszont minõségét tekintve kiváló eledelnek számítanak.
2022. aug. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Select gold classic fit megfelelő vagy milyen ízben fajtában keressem?😊
2022. aug. 11. 11:44
 3/7 anonim ***** válasza:

Azért a Real nature nem feltétlen középkategóriás, inkább felsőbb, mivel az ára egy 400 grammos konzervnek közel 1000 ft. Összetevőket nézve is min. 80%-os hústartalommal rendelkezik, de a Wilderness kiadása 97-98%


Inkább a Premiere az, ami nagyon jó, de viszonylag megfizethető. 599-ért láttam a 400grammos konzervet, aminek 70%-os a hústartalma.


Én ilyet vennék, ha túl drága nem fér bele.


[link]

2022. aug. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
A táp minőségének a fontosságáról beszélsz - holott maradékokat, kenyeret kapnak, mint a disznók. Ezeket a vackokat semmilyen tàp nem ellensúlyozza. Semmi fűszereset, gabonásat nem kellene enniük. De hát leírtad, kinti macskák, mit számít?
2022. aug. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! A maradékot ne értsd már úgy mint a disznóknak adott eledel itt húsra gondoltam. :(

Van aki nem is eteti a macskákat mással csaj tejjel és kenyérrel miért baj, hogyha én próbálok a tőlem telhető legjobbat megadni nekik?

Egyszerűen nem értem ezt a felfogást valaki royal caninnal etet az is full gabona 😑

2022. aug. 14. 13:42
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, de ha már tudod, hogy nem tesz nekik jót, egyszerűen hagyd ki! Az, hogy más hogyan etet, sajnos vagy sem, szuverín. De te, ha tényleg jól akarod csinálni, hagyd el a kenyeret, és mindent, ami fűszeres és hasonló! Árt nekik. Sokat.


Ha jobb táppal etetsz és megfelelő nedves eledellel, már meg is adtál nekik mindent. Ajánlom a Zooplus alkalmazást.

Én most Sanabelle és Smilla táppal etetek. Egyik sem csúcskategóriás, sőt. De legalább gabonamentesej. Sok a mentett macskám, ezek pedig lényegesen olcsóbbak.

2022. aug. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Smilla táp.
2022. aug. 15. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!