Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának milyen gyulladáscsök...

Macskának milyen gyulladáscsökkentő krémet ajánlanátok? Nem tudom lehet e használni olyat ami embereknek való.

Figyelt kérdés

2022. aug. 15. 00:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hol van a gyulladás? Doki látta?


Btw a natúr kamillatea csodákra képes. Ha a szeménél van akkor ne vidd túlzásba a kamillát, mert kiszáríthatja.


Nálam az egyik cica csúnyán összeverekedte magát valami kóbor cicával, és szegénynek begyulladt a szeme. A doki nem volt nyitva, úgyhogy úgy voltam vele, hogy bekamillázom, aztán ha nem lesz jobb, elviszem másnap. Este kb 5, max 10 mp-ig a szemén tartottam a kamillával átitatott vattát és másnapra semmi baja nem volt. Ez egy éve történt, azóta is jól van a cica.


<3

2022. aug. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Műtötték még bent van a varrat de nehezen viseli a gallért meg nem akarta békén hagyni úgyhogy kidörzsölte vele ma nem volt rajta úgyhogy nyalogatta gondolom azért is viszket neki mert gyógyul meg azért is hogy kidörzsölte... Anyukám csak képen látta de azt mondta az be van gyulladva körülötte azért is, kérdeztem.
2022. aug. 15. 02:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Egyébként a hasán van.
2022. aug. 15. 02:01
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Adjatok rá valami pólót, ami takarja a vágást. De most irány a doki, ha tényleg begyulladt neki az nem játék! Doki le is tudja pluszban ragasztani a sebet, a gallérral úgy már jó lesz.
2022. aug. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gallér nem véletlenül van. Kötelező fent hagyni. Egyik cica se szereti, de muszáj fent hagyni.


Miénk nem evett benne. Úh minden etetéshez levettük, ott voltunk végig vele, és adtuk vissza rá, ha befejezte.

2022. aug. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Oriasi butasagot csinaltal. Gallert vagy ruhat csak akkor lehet rola levenni, ha tudsz ra figyelni es nem engeded, hogy nyalja. Egyeb esetben rajta kell legyen, utalja persze, de ez van, nem lesz ettol lelki serult, tul fogja elni.


Allatorvoshoz vidd el, mert a gyulladas nem jatek.

2022. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Evéshez én is levettem mindig utána vissza.. Most volt csak hétvégén levéve róla visszaraktam de az elmúlt 2 hétben is volt már 3 alkalom, hogy leszedte magáról valahogy.
2022. aug. 15. 17:15
 8/9 A kérdező kommentje:
Holnap amúgy viszem vissza orvoshoz.
2022. aug. 15. 17:16
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem szabad mindenfélével kenegetni a varratot, pláne, ha begyulladt. Csak azt szabad csinálni vele, amit a doki mond. Ha hasi seb begyullad, akkor minél előbb lássa orvos, nagyon nem játék, mert ha a belső szervekre is rámegy a gyulladás, abból nagyon-nagy baj lehet.
2022. aug. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!