Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Bent tartott cicához ha...

Bent tartott cicához ha véletlenül nem vettem észre és cipővel bejöttek, lehet baja attól hogy az utcai cipővel behoztak valami koszt?

Figyelt kérdés
Amint hazaértem, azonnal felmostam. Csak ő nem kijárós, ezért félek :(

2022. aug. 15. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elméletileg lehet, ha a cica nem oltott, a gyakorlatban szerintem extrém ritka, hogy ilyen előforduljon.
2022. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De oltva van. Minden evben. Csak félek hogy nehogy a talpáról benyalt valamit.
2022. aug. 15. 11:46
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Normál esetben úgy gondolom nem kéne h baja legyen.

Viszont ha te ennyire figyelsz a "tisztaságra" és sohasem találkozik kórokozóval a szervezete akkor simán lehet baja egy jelentéktelen bacitól is.

2022. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha oltva van, akkor meg pláne ne parázz ezen feleslegesen. Nagyon nem valószínű.
2022. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi baja nem lesz, nálunk is van, hogy bejönnek cipővel, illetve kimegy a macska az előszobába, ahol a cipőt levesszük.
2022. aug. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sajnos a mi oltott benti cicánk parvos lett. Túlèlte,de még az orvos is alig akarta elhinni,hogy a tesztje pozitív. Sosincs kint,valószínű,hogy ki hoztuk be cipővel. De 10000-ből 1 ilyen extrèm eset van.
2022. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Talán lekopogom nem lett baj... Azonnal utána Sanytollal áttöröltem mindent, még a cica tappancsait us
2022. aug. 17. 19:27
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Hát szerintem ez a fertőtlenítő-mánia többet árt.
2022. aug. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne is haragudj, de Sanytolt a macska tappancsra, amit utána lenyal? Többet árt, mint használ, sikerült átesni a ló túlsó oldalára.
2022. aug. 18. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!