Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Panelben hogy viselkedik egy...

Panelben hogy viselkedik egy kerti cica?

Figyelt kérdés

Meghalt a nagymamám, akinek van egy annyira aranyos kerti cicája, amilyennel sosem találkoztam még. Jóban is vagyunk: ahogy meglát, szalad felém, és én is keresem őt, ha kimegyek. Idős, nyugodt fiú cica, de télen - nyáron kint volt mindig. A házzal együtt kaptuk (pár éve).


Nagyon szívesen elvinném, ha van rá lehetőségem. Nekem sosem volt cicám, őt is csak kinti tartással ismerem. Én egy Budapesti panelben lakom, viszont nem saját lakásban.


Kérdés, hogy hogy viseli egy kerti cica a "bezártságot"? Ha sokszor elviszem a közeli parkba, azzal enyhíthető ez? Illetve mi túrázni járunk, vajon szívesen jönne oda? (mondjuk ez talán sok lenne neki, mivel szeret sokat aludni, pihengetni)


Hogyan lehet megakadályozni, hogy összekaparja a bútorokat? Itt szőlőtőkén élesítette a karmocskáit.


Hogy működik a WC-zése? Ha teszek neki almot, fogja használni? Itt nagyon ügyesen kimegy a ház elé és elássa a produktumot. A szomszéd macska viszont simán az udvarunk (mamám udvara) közepén végzi a dolgát.


Én otthonról dolgozom, de szeptembertől (ha felvesznek) esti képzésre járok majd. Otthon hagyhatom egyedül addig? Nem kapar szét mindent?


Azt hiszem, ezek a sarkalatos kérdések. Köszönöm, ha kapok rájuk választ, nem szeretném őt is elveszíteni :(


2022. aug. 19. 07:09
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!
2022. aug. 19. 23:13
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem szabad kiengedni, mert el fog szökni. Fokozatosan szoktassátok hozzá az új udvarához.
2022. aug. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!