Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám érezhette, hogy...

A macskám érezhette, hogy Édesanyám meghalt az udvaron? Tudhatja, hogy nincsen már?

Figyelt kérdés

Van egy 6 hónapos kandúr macskám, csütörtökön este meghalt az udvaron az Édesanyám...


Csütörtökön sötétedés után elindultam éjazakai műszakba dolgozni... reggel arra értem haza, hogy a macska be volt kívülről zárva a lakásba, Anyám kint feküdt az udvaron meghalva... ahogyan elmentem itthonról, nem sokkal utána történhetett, a macska egész éjszaka egyedül volt bent míg anyám kint feküdt az udvaron...


Sztetek a macska tudja hogy mi történt? Sejthet valamit?


Semmit nem változott a viselkedése...


2022. aug. 21. 16:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Részvétem!


Nem tudom, lehetséges illetve rajtad biztosan érzi, hogy valami nincs rendben ha az okát nem is tudja.

2022. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte részvétem, kérdező.

Ha azt nem is tudja a cica konkrétan, hogy történt,hogy anyukád már nincs többé, de az simán lehet, hogy keresni és hiányolni fogja egy ideig.

2022. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

1, tudod nehéz elfogadni, hogy ahogyan kiléptem az ajtón anyám felbukott és meghalt... utána meg vagy 10 órát kint feküdt mire reggel megtaláltam...


Érdekel, hogy az állítólag értelmes lényt aki a közelben volt, érdekli e egyáltalán vagy csak a kaja...

2022. aug. 21. 16:15
 4/17 anonim ***** válasza:
69%
Oké, lehet hogy egy lelketlen barom vagyok. De, ha mondjuk most ebbe a pillanatban édesanyám meghalna, akkor nekem kisebb gondom is nagyobb lenne annál, hogy a nemlétező macskám mit érez.
2022. aug. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Sok minden más is foglalkoztat, hogy pl anyám mire gondolhatott meg kiabált e segítségért, ilyenek... elég rejtélyes az eset
2022. aug. 21. 16:20
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Több mindenre választ fogsz kapni miután a patologus kiadja a halál okát.
2022. aug. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
45%

"Tudod nehéz elfogadni, hogy ahogyan kiléptem az ajtón anyám felbukott és meghalt... utána meg vagy 10 órát kint feküdt mire reggel megtaláltam..."


Nekem is nehéz elfogadni hogy 38 éve láttam a nagymamámat egy késsel hátra menni a kertbe, ahonnan soha többé nem jött vissza, hanem egy tepsiben mások hozták vissza.

2022. aug. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%

"Érdekel, hogy az állítólag értelmes lényt aki a közelben volt, érdekli e egyáltalán vagy csak a kaja..."

A macskának fogalma sincs róla hogy meghalt, nyilván ha elment volna, és majd hazajönne, akkor látnád, hogy mennyire örül, ne sajnos ilyen nem lesz. Egyelőre gondoskodnak róla, és boldog tudatlanságban van, idővel meg elfelejti, hogy valaha ott volt, őt ezért nem hibáztathatod.

Részvétem!

2022. aug. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
50%
7# De ugye nem mint "torost"....
2022. aug. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
9. Szerintem elég érthetően fogalmaztam annak kapcsán hogy milyen állapotban találtak rá.
2022. aug. 21. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!